Bevásárlókosár

Country, region and language selection

International websites

Europe

Americas / Oceania

Africa and Middle East

Asia / Pacific

KSB SupremeServ munkatárs

Szerviztechnikus - géplakatos

Ha egy szivattyú meghibásodásáról vagy karbantartásáról van szó, gyors és hatékony segítségre van szükség. A KSB SupremeServ csapatára többek között ebben is számíthatnak partnereink. A SupremeServ azonban nem csak szerviz, a berendezések életciklusának minden szakaszában szakmai támogatást nyújt. Légy Te is a csapatunk tagja!

Nagytarcsai szakszervizünk szerelőcsapatába legalább középfokú lakatos/szerelő vagy egyéb szakirányú végezettséggel és tapasztalattal rendelkező szerviztechnikus munkatársat keresünk.

Rád váró feladatok az új pozíciódban

  • Az ország területén felmerülő üzembehelyezések, javítások, karbantartások elvégzése üzemelési helyen, illetve műhelykörülmények között

Elvárásaink

  • Legalább középfokú lakatos/szerelő vagy egyéb szakirányú végzettség
  • Forgógépek javításában szerzett szakmai tapasztalat, gyakorlat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes, teljesítményorientált fizetés
  • Stabil, nemzetközi háttér, modern munkakörnyezet
  • Munkaruha (tisztítással együtt), munka eszközök

Előny jelent

  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Targoncavizsga, vezérléstechnikai és műszaki diagnosztikai ismeretek

Jelentkezz önéletrajzoddal a hr.hungary@ksb.com e-mail címen a legkorábbi kezdési időpont megjelölésével!