Ne maradjon le új termékeinkről, eseményeinkről, híreinkről
 
 
Ha ez az e-mail nem jelenik meg helyesen, kérjük, kattintson ide.
 
 
  ksb  
 
 
 
 
 
 
  Megérkezett az új Omega
 
 
 
  Tisztelt Hölgyem / Uram,

Megjelent a KSB Omega sorozat új generációja! Az axiálisan osztott spirálházas vízszivattyúkat alacsony szilárdanyag-tartalmú közegek szállítására tervezték. Többek között vízművekben, távvezeték- és hűtési rendszerekben, a tengervíz sótalanítás folyamataiban, és ipari alkalmazásokban alkalmazhatók. Néhány konstruktív módosítás a szivattyúk energiahatékonyságát és kialakítását tovább javította, így az új generáció hatékonyabb és szervizbarátabb, mint a korábbi változat.

 
 
 
 
Tudjon meg róla többet
 
 
 
     
 
 
 
 
  Műanyagok kémiai újrahasznosítása - teljessé tesszük a körforgást
 
 
 
  A kémiai újrahasznosítás folyamatait extrém hőmérséklet, agresszív közegek és nyomásingadozás jellemzi. A KSB-nél évtizedes vegyipari tapasztalatunkra és prémium minőségű termékeinkre alapozva teljes körű megoldásokat kínálunk, amelyek ezeknek az összetett követelményeknek is megfelelnek. A kiváló minőségű anyagoknak és precíziós tömítésű, robusztus kiviteleknek köszönhetően szivattyúink és szerelvényeink megbízható teljesítményt és maximális biztonságot garantálnak széles hőmérsékleti tartományban. A beépített hőgáttal rendelkező, tömítésmentes, mágneskuplungos Magnochem W szivattyú, például, ideális magas hőmérsékletű közegek szivattyúzására, és kifejezetten olyan speciális alkalmazásokhoz tervezték, ahol a biztonság és megbízhatóság kiemelten fontos.
Fenntartható és hatékony folyamatokat hozunk létre a jövő körforgásos gazdasága számára!
 
 
 
 
Ismerje meg kapcsolódó termékkínálatunkat
 
 
 
 
 
  Töltse le új katalógusainkat!
 
 
 
  A vízellátástól az ipari termelésig, az energiaszektortól az épületgépészetig: évtizedek óta fejlesztünk egyedi megoldásokat a legkülönbözőbb alkalmazásokra. Ismerje meg szivattyúink és szerelvényeink páratlanul széles portfólióját, és töltse le megújult termékkatalógusainkat.
 
 
 
 
Termékkatalógusok megtekintése
 
 
 
     
 
 
 
 
  Épületgépészet világa - kiállítás és konferencia
2026.03.19. - Lurdy Konferencia- és Rendezvényközpont, Budapest
 
 
 
  Látogasson el hozzánk az Épületgépészet világa kiállításra március 19-én! A Nagy Épületek, Intelligens Technológiák szekcióban "HVAC rendszerek intelligens vezérlése" témakörben Papp Bence tart előadást, a kiállítótérben pedig egy szemléletes mérőkörrel várjuk látogatóinkat. Tapasztalja meg élőben, hogyan vezérelheti akár telefonja segítségével az ultrahangos technológián alapuló mérő- és szabályozó szelepet, a BOA-Systronic ePIC-et.
 
 
 
 
Bővebben a BOA- Systronic ePIC-ről
 
 
 
 
Kiállítás információk és program
 
 
 
     
 
 
 
 
Kövessen minket:  
Facebook   LinkedIn   Youtube   Instagram

KSB Hungary Kft.
Budafoki út 60. 1117 Budapest

Tel. +36 1 371 1736    E-Mail: ksbinfo.hungary@ksb.com

Ha a jövőben nem szeretne ilyen értesítéseket kapni, itt leiratkozhat.

Adatvédelem    Impresszum