Правове застереження

Даний веб-сайт належить концерну KSB. Усі права на цей веб-сайт та/або на матеріали з цього веб-сайту належать KSB. Використані фотографії з сайту iStockphoto.com.

Будь-яка інформація, зміст і функціонал цього веб-сайту надаються виключно в тому вигляді, в якому вони існують на даний момент і без гарантії, поруки або відповідальності в тій мірі, в якій це допускається законодавством.

Доступ і використання цього веб-сайту здійснюється на власний ризик користувача. KSB не несе відповідальності за збитки, які виникли в результаті доступу та/або користування даним сайтом, за винятком спеціально нанесеного; в будь-якому випадку KSB несе відповідальність тільки за реальні збитки і не несе відповідальності за втрату доходів (упущену вигоду), за непрямі, супутні або випадкові збитки.

У разі наявності посилань (Links) на чужі веб-сторінки, KSB НЕ берет на себе відповідальність за зміст та/або доступ на ці веб-сторінки. Доступ до сторінок, на які є посилання, або їх використання здійснюється на власний ризик користувача.

Доступ до даної веб-сторінки та її використання регулюються матеріальним правом Федеративної Республіки Німеччина.

Additional Information