КСБ в Україні та Світі

ТОВ «КСБ УКРАЇНА» є дочірнім підприємством міжнародного концерну KSB.
КСБ в Україні працює з 2007 року у якості представництва і з 2012 року у якості торгового підприємства у м. Київ.

ТОВ ««КСБ УКРАЇНА» пропонує широкий спектр послуг: продажу насосного обладнання, арматури і техніки автоматизації, технічні консультації, проведення тренінгів та навчальних семінарів для партнерів компанії.
Крім того, компанія має розвинуту дилерську мережу і співпрацює з сервіс-партнерами для забезпечення якісного сервісного обслуговування на місцях.

Компанія KSB була заснована в 1871р. (Klein, Schanzlin & Becker) та є виробником арматури і відцентрового насосного обладнання всіх типів для систем водопостачання та каналізації, а також для основних галузей промисловості: харчової, нафтопереробної, хімічної, гірничодобувної, металургійної та енергетики.


Концерн KSB AG (Німеччина) - один зі світових лідерів у своєму сегменті. У 2015р. оборот концерну склав більше 2 млрд. Євро. Кількість співробітників по всьому світу налічує понад 16.000 чоловік. Основне виробництво розміщене в Німеччині (всього 30 виробничих майданчиків в 19 країнах світу). Концерн має розгалужену мережу сервісних центрів (1.500 фахівців), що здійснюють монтаж, пуско-наладку, технічне обслуговування та ремонт обладнання на всіх континентах.


Власні дослідницькі центри компанії займаються розробками в області гідравліки, технології ущільнень, матеріалів і техніки виробництва. Все більше значення для подальшого розвитку виробництва завойовує техніка управління і регулювання, а також приводи для насосів і арматури. Завдяки власному ливарному виробництву компанія утримує всі необхідні і вирішальні для якості продукції нитки виробництва в своїх руках. Розробка нових високотемпературних матеріалів та їх випробування у співпраці з університетами та науково-дослідними інститутами створюють фундамент постійного розвитку виробництва та інновацій.


Систематизовані знання і досвід дозволяють нам пропонувати підприємствам, проектувальникам і комунальним службам обладнання, що володіє безперечними перевагами при розробці та реалізації проектів «під ключ».

Additional Information

Опитувальний лист по насосам

Опитувальний лист по насосам155 KB

Опитувальний лист по арматурі

Опитувальний лист по арматурі270 KB

Насоси КСБ

Виробнича програма "Насоси та техніка автоматизації 2016"

Завантажити4 MB

Арматура КСБ

Програма трубопровідної арматури 2016

Завантажити4 MB