Бренди та продукція ТОВ «КСБ Україна»

Бренд KSB об'єднує безліч торгівельних марок, які виробляють якісну продукцію і послуги для концерну KSB. ТОВ «КСБ Україна» також виводить на ринок України брендову продукцію, якості якої довіряють замовники компанії по всьому світу.

Крім загального торгівельногознаку KSB усі продукти концерну KSB маркуються різними знаками:

amri logo

AMRI - Поворотні дискові затвори

Концерн KSB поставляє дискові затвори марки AMRI. Вони застосовуються в інженерному обладнанні будинків, промисловості, водному господарстві та на електростанціях. До продукції під маркою AMRI відносяться пневматичні, гідравлічні та електричні приводи для арматури, а також системи управління.

sisto logo

SISTO - Мембранні клапани

Мембранні клапани SISTO виконують запірну функцію в інженерному обладнанні будинків, промисловості, водному господарстві та на електростанціях. Під цією маркою KSB пропонує спеціальну арматуру для стерильних процесів, а також для біотехнологій.

MIL logo

MIL - Регулююча арматура

Концерн KSB поставляє під маркою MIL регулюючу арматуру індійського дочірнього підприємства "MIL Controls Ltd." Арматура під маркою MIL відома, перш за все, на азіатському ринку.

bombas itur logo

KSB ITUR - Насоси та системи протипожежного захисту

Під маркою ITUR компанія KSB ITUR Spain, S.A. виробляє насосне обладнання для морського застосування, а також системи протипожежного захисту для інженерного устаткування будівель і промисловості.

Kagema logo

KAGEMA - Насоси, шафи управління та аварійні генератори потужності

Підприємство концерну KSB - компанія KAGEMA Industrieausrüstungen GmbH надає широкий спектр насосів з електричними та дизельними приводами, шафи управління та аварійні генератори потужності для систем протипожежного захисту виробництва.

Additional Information

Опитувальний лист по насосам

Опитувальний лист по насосам155 KB

Опитувальний лист по арматурі

Опитувальний лист по арматурі270 KB

Насоси КСБ

Виробнича програма "Насоси та техніка автоматизації "

Завантажити4 MB

Арматура КСБ

Програма трубопровідної арматури

Завантажити4 MB