Katı ayırma sistemiyle AmaDS³ atık su pompası

Katı madde ayırıcı sistem entegre edilmiş AmaDS3 atık su pompa istasyonu, mükemmel verimlilik ve güvenilir hizmeti birleştirir. Kaba atıklardan dolayı oluşan tıkanmalar, katı ayırıcı system sayesinde engellenir.

AmaDS³ katı arıtma sistemli atık su pompa istasyonu AmaDS³ katı arıtma sistemli atık su pompa istasyonu

AmaDS3 atıksu pompa istasyonu aşağıdaki uygulamalar için uygundur:

  • Kentsel ve endüstriyel atık su transferi
  • Oteller, hastaneler ve kamp alanlarının tahliyesinde vb.

AmaDS3 atıksu pompa istasyonunun çalışma şekli:

İç akış fazı

Patentli katı ayırma sistemi sayesinde katı maddeler atık sudan ayrılır ve geçici olarak atık ayırcılarda tutulur. Sadece ön işlem görmüş kaba atık içermeyen su pompa içine akar.

Pompalama süreci

Ön işleme tabi tutulmuş atık su katı madde ayırmak için ters yönde pompalanır ve separatörler dışarı ve deşarj hattına atık taşır. Bu süreçte katı ayırıcılar ve pompalar bir sonraki giriş aşaması için temizlenir ve hazır hale gelir.

AmaDS3atık su pompa istasyonunun faydaları:

Ekonomik verimlilik

Daha yüksek verimliliklerin gerektiği daha küçük serbest geçişli pompalar, bilinen atık su pompa istasyonlarıyla kıyaslandığında daha çok enerji tasarrufu sağlarlar.

Aşınma direnci

Pompalar daha az aşınmaya karşı ve tesis kullanılabilirliğini artırmak için katı arıtma sistemi tarafından kaba atıklara karşı korunur.

Güvenilir ve güvenli çalışma

Kuru montaj sistem kapalı ve gaz sızdırmalığı mevcut, böylece hijyenik çalışma koşulları mevcut ve yüksek seviyede güvenilir ve güvenli çalışma.

Ekstra uygulamalar

Daha küçük serbest geçişlerle tek bir pompa istasyonuyla daha yüksek basınçlar sağlanabiliyor. AmaDS3atık su pompa istasyonu uzun mesafeli drenaj sistemleri  için son derece uygundur.  Birçok hidrolik sistem ve çarkın normalde uygun olmadığı bu tür ham atık suların taşınmasında kullanılabilir.

Bakım kolaylığı

Tüm önemli bileşenlerin fazlalığı çalışma sırasında sistemin bakım ve servisi sağlanmış olur.  Dışarıda bulunan katı ayırıcılar, erişim ve bakım çalışmalarını önemli ölçüde kolaylaştırır.

Additional Information

2-Page Leaflet AmaDS³

AmaDS³ Waste Water Pump Station with Solids Separation System

2-Page Leaflet AmaDS³