Çevreye duyarlı ve verimli - KSB, atık su mühendisliğindeki güçlü partneriniz

KSB pompalar, vanalar ve sistemleri sorumlu atıksu işleminin temelini oluşturur. İmha yoluyla atık su transferi ve arıtılmasında KSB ürünleri güvenle çalışır.

Endüstriyel, kentsel ve evsel atık su taşıma prosesleri KSB’nin yüksek tecrübesiyle sorunsuz işlemektedir. KSB için çevreye sorumlu yaklaşım, en az maksimum verimlilik, ürün ve hizmet kalitesini sağlamak kadar önemlidir. Biogaz tesisleri ve atık su arıtımında KSB’nin  pompalar, vanalar ve sistemlerinin tercih edilmesi önemli bir konudur.
KSB’nin pompalar, vanalar ve sistemleri sel baskınlarına karşı da koruma sağlamaktadır.

ÜRÜN KATALOĞUNA GİDİN

Pump_impellers_img

Pompa çarkları

Optimum verimlilik, sorunsuz operasyon: KSB’nin yüksek verimli pompa çarklarının kullanımı, tüm atık su transfer uygulamaları için uygundur.

Devam... zu Optimum atık su taşımacılığı için KSB pompa çarkları
water_hammer_img

Geçici debi analizi

KSB, geçici debi analizi ile müşterilerine pompa istasyonlarının uzun vadede güvenilir çalışabilmesi için sadece fiyat konusunda değil, ayrıca dalgalanma kontrol ölçümleri ile uygun tavsiyelerde bulunur.

water hammer zu Geçici debi analizi
Rehabilitaion_img

Pompa istasyonu iyileştirme

KSB pompa istasyonu yenileme konusunda uzmandır. Detaylıca planlanmış bir uygulama ile pompa istasyonlarının modernize edilmesi için KSB yardım sağlar.

Rehabilitation Teaser zu Pompa istasyonu iyileştirme
Help_selection_software_img

Helps pompa seçim programı

Helps pompa seçim programı yardımıyla KSB, özel olarak tasarlanmış kuru ve ıslak kuyu atıksu pompalarının seçimi için kolaylık sağlar.

Devam... zu Helps pompa seçim programı sayesinde güvenilir atık su pompaları seçimi
spare_parts_img

KSB yedek parça setleri

KSB, standart bir atık su pompası için optimize edilmiş üç ayrı yedek parça seti sunar. KSB yedek parçaları dünya çapında kısa sürede bulunabilir.

spare parts kits teaser zu KSB yedek parça setleri
Zusätzliche Informationen
WW_segmentbroschuere

Download

We Chart a Responsible Course

Download3 MB