KSB Servis Talep Formu

New content item

KSB’den İleri Teknoloji Satış Sonrası Servis Hizmetleri...

KSB Pompa Armatür San. ve Tic. A.Ş. , Türkiye’de kaliteli, uzun ömürlü ve az enerji tüketen pompa ve vanaları ile endüstriyel tesislerden şehir su şebekelerine, binalardan arıtma tesislerine, enerji santrallerine kadar bir çok sektörde 1964 yılından beri hizmet vermektedir.

Yenilenen KSB satış sonrası servis yapılanması ile daha dinamik ve etkin bir yapıya kavuşan KSB, ülke genelinde, Türk Cumhuriyetlerinde ve çevre ülkelerde yetkili servis organizasyonuyla sizlere hızlı, efektif ve en yeni teknolojilerle hizmet vermektedir. 

Hizmetlerimizi Teknolojik ve Dijital Ortama Taşımaktayız...

KSB Türkiye Servis Bölümü olarak eğitimli ve kalifiye servis personellerimizle devreye alma, periyodik bakım, onarım, teknik destek ve eğitim taleplerinize cevap verebilecek güçlü bir yapıya sahibiz.

Firmamız; pompalar, hidroforlar, yangın setleri, vanalar ve servis konusunda uzmanlaşmış olup, müşterilerimize çözümler sunarak, her an ulaşılabilir iş ortağınız olmayı hedeflemektedir.

KSB sürdürülebilirlik ve çevre bilincine odaklı çalışmalar yürütmektedir. Bu bilinç doğrultusunda ürünlerimizde enerji verimliliğine önem vermekteyiz. Bu kapsamda S.E.S. (Sistem Verimlilik Hizmeti / System Efficiency Service) uygulaması ile ürünlerinizde kapsamlı analizler yaparak prosesinize uygun en verimli ürün ve çözümler sunmaktayız.

AR-GE ekimizin desteği ile “Reverse Engineering / Tersine Mühendislik” uygulamaları sayesinde KSB markası dışındaki ürünlerde de yedek parça hizmetleri vermekteyiz.


KSB Türkiye Servis Bölümü Web Anasayfası: http://www.ksbservis.com

Ankara Merkez Servis Mail Adresi: ankaraservis@ksb.com.tr

Telefon Numarası: 0850 433 35 72 / 0312 815 55 72

Faks Numarası: 0312 815 55 71

Dempa Sanayi Sitesi No: 10-12 3792. Cad. Susuz Yenimahalle / ANKARAAdditional Information
KSB-Pumpenprogramm

Product Brochure Pumps and Automation

Here you can download the brochure Pumps and Automation Overview

Product Brochure Pumps and Automation14 MB
Armaturenprogramm_original

Product Brochure The Range of Valves

Here you can download the brochure Valves Overview

Product Brochure The Range of Valves12 MB