KSB ısı transferi mühendisliği – zorlu akışkanlar için güvenilir ürünler

Pompalar ve vanalar ısı transferinde ve soğutucu devrelerde önemli bir rol oynamaktadır. KSB, tek bir kaynaktan ısı transferi uygulamaları için pompa ve vana sunan tek üreticidir.

Vulkan_img KSB’nin ısı transferine yönelik kapsamlı ürün serisi, ortak girişimi olan Nikkiso-KSB’nin portfoyüyle tamamlanmaktadır. Birçok durumda, ilgili standartların gereksinimleri aşılmaktadır. 

KSB, geniş deneyiminden yararlanarak, termal yağların sıfır sızıntıyla aktarılmasını sağlarken, pahalı atıl zamanları da engellemektedir.

Termal yağlar, ısı transfer sistemlerinde önem kazanmaktadır

Özellikle de termal yağlar, yüksek ısıların olduğu süreçlerde optimum ısı aktarımı sağlamaktadır. KSB, ısı transferi mühendisliğinin öneminin farkında olduğu için, ısı transfer sistemlerinde sorunsuz süreçler için optimize pompalar ve vanalar sunmaktadır.

ÜRÜN KATALOĞUNA GİDİN

Etanorm SYT thermal oil pump

Etanorm SYT

Güvenilir ve etkili işlem: Etanorm SYT termal yağ pompaları sıcak su, mineral ve sentetik termal yağları son derece güvenli ve enerji-tasarrufu sağlayacak şekilde taşır.

Etanorm SYT Teaser to Etanorm SYT
NORI®40-Faltenbalg-Ventils

NORI 40

Güvenilir ve sağlam tasarım: Yeni NORI 40 körük tipi vanalar yüksek ısılı sıvı transferi için uygundur.  Maksimum güvenilirlik ve optimum sıvı akışının diğer ismi

Devam... to NORI 40 körüklü küresel vana – yüksek ısılarda optimum akış
Kampagne Wärmeträger_img

KSB endüstrideki standartları belirler

Zorlu sıvılar için ideal: KSB’nin pompaları ve vanaları, ısı transferi mühendisliğinin son derece zorlu gereksinimlerine uygundur. KSB endüstride standartları belirlemektedir. 

Devam... to KSB ısı transferi mühendisliği- zorlu sıvılar için güvenilir pompalar ve vanalar
Additional Information

Download

Reliable products for demanding fluids:

Download2 MB

Reference Kronospan AG

Kronospan Schweiz AG already relied on KSB’s thermal oil pumps in 1969 when the first particle board left the Menznau plant located in the Lucerne hinterland. Over the years, this business relation between KSB and the Swiss company has developed into a cooperative partnership.

Reference Kronospan AG464 KB