KSB’den enerji santrallerinin verimli çalışmalarına yönelik pompalar ve vanalar

KSB ürünleri enerji santrallerinde sorunsuz bir işletim ve yüksek güvenilirlik sağlamanız içindir. Enerji santrallerinde kullanılan pompalar ve yüksek basınç vanaları KSB’yi dünya genelinde pazarının lideri konumuna getirmiştir.

KSB’nin teknik olarak gelişmiş kapsamlı pompa programının yanı sıra DIN standartlarına uygun vanalarımız dünya çapındaki enerji santral operatörlerini ve tesis mühendislik taahhütçülerini ikna eder. KSB ürünleri ekonomik ve güvenilir enerji üretimi için çok uygundur.

Enerji santrallerinde KSB pompa ve vanalarıyla güvenilir işletim

Dünya çapında KSB’nin enerji istasyon pompaları, birincil ve ikincil devrelerde güvenilir bir hizmet sunarlar. Kazan besi suyu, kondens suyu, soğutma suyu ve soğutma sıvıları için çok güvenli bir şekilde kullanılırlar. Yüksek basınçlı glob, sürgülü ve kelebek vanalarımızla güvenli bir şekilde akışkanlar kapatılabilir.

KSB’nin enerji santrali ürünlerinin uygulamaları

KSB’nin enerji santrallerinde kullanılan pompa ve yüksek basınç vanaları nükleer ve fosil yakıtlı enerji santrallerinde kullanım için idealdir. Dahası, yenilenebilir enerji uygulamaları ve bölgesel ısıtma sistemleri işletimi için özellikle uygundur. Enerji santrallerindeki KSB pompa ve vanaları çevreye karbon salınımını da engellemektedir.

ÜRÜN KATALOĞUNA GİDİN

Ingenieurdienstleistungen

KSB mühendislik hizmetlerinin araştırmaları üst düzey kalite sağlar

KSB’nin pompa ve vanaları, kalite, ekonomik verimlilik ve güvenlik anlamına gelir. KSB mühendisleri sürekli pazar ihtiyaçlarını analiz eder ve ideal ekonomik çözümler sunar.

Devam... zu KSB mühendislik hizmetlerinin araştırmaları üst düzey kalite sağlar.
New production hall with test facility for innovative power station pumps

Enerji santral pompaları için test sahası olan üretim tesisi

Almanya, Frankenthal’deki yeni üretim tesisiyle KSB, çok kritik enerji santralleri için kazan suyu besleme pompaları üretmektedir. KSB pompaları için güvenli ve güvenilir testler, entegre tesislerde yapılır.

Devam... zu Enerji santral pompaları için test sahası olan üretim tesisi
Zusätzliche Informationen
Solar Power en_original

Brochure Solar Power

Solutions for Concentrated Solar Power.

Brochure Solar Power3 MB
Renewable energies en_original

Application brochure Renewable energies

Energy. Natural. Endless.

Application brochure Renewable energies1 MB