KSB için çalışmak

Siz de dünyanın dört bir yanında ürünleriyle sıvıların taşınmasını mümkün hale getiren büyük bir mühendislik ve teknoloji ailesinin bir parçası olabilirsiniz. Siz de gelin ve geleneğe önem veren ama aynı zamanda geleceği yakından takip eden, uzun soluklu bu şirketin bir parçası olun. 

Uluslararası operasyonları olan bir şirket olmamıza rağmen, KSB sade yapılanmasını ve sade karar alma mekanizmasını hala koruyor. Aynı zamanda küresel bir oyuncu olarak, ister üretim ister mühendislik, tasarım ya da gelişim olsun  birçok alanda çok geniş bir hizmet seçeneği sunabiliyoruz. Çeşitli uluslar ve kültürlerin deneyimleri ve perspektiflerinden faydalanıyoruz. Bu küresel kültür tabanı şebekesi günlük çalışmalarımıza destek olmaktadır.

Başarımız, yetenek ve teknik gelişime bağlıdır. Çalışanlarımıza kendi yetenek ve fikirlerini açıkça ortaya koymaları ve bilgilerini arttırmaları için imkan verdiğimizden, herkes bağımsızdır ve en yüksek kalitede işler üretir. Etkileyici eğitim, liderlik ve ödeme konseptleri sunarak, sürdürülebilir perspektifler ve kişisel değerler sağlıyoruz. Ayrıca çalışanlarımızı çeşitli seminerler ve işlerle destekliyor ve daha fazla sorumluluk alarak faaliyet alanlarını genişletmelerini sağlıyoruz.

Additional Information