Yönetim

KSB’de kalitesi oldukça yüksek bir servis anlayışı, yenilikçi bir teknoloji, sorumlu bir şirket yönetimi ve kontrol mekanizması mevcuttur. Bu felsefe, günlük işlerinde şirkete bağlı olarak çalışan personel tarafından da desteklenmektedir.

KSB yönetimiyle tanışın.

Pic_SinanOzgur_2 Sinan Özgür: 1991 yılında Genel Müdür olarak KSB’ye katılmıştır. Türkiye Satış, Finansman ve Fabrika ekibinin liderliği görevleri arasındadır. İTÜ Makine Mühendisliği bölümünden Lisans derecesi, Manchester Üniversitesinden MBA Yüksek Lisans derecesi vardır.

Enver Parlak: 1997 yılında Satış Mühendisi olarak katıldığı KSB’de, 2002 yılında Ankara Bölge Satış Müdürlüğüne terfi etmiştir. Gazi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden Lisans derecesi vardır.

Mithat Ermeç: 1995 yılında Satış Mühendisi olarak katıldığı KSB’de, 2005 yılında Marmara Bölge Satış Müdürlüğüne terfi etmiştir. Bu görevine ilaveten Türkiye Endüstri Sektörü Müdürü olarak görev yapmaktadır. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden Lisans derecesi vardır.

Zusätzliche Informationen