Küresel oyuncu KSB ile tanışın

KSB Grubu, 2200 milyon Euro’luk satış geliriyle pompa, vana ve sistemlerinin önde gelen tedarikçilerinden biridir. Dünya çapında, 16.000’den fazla kişiyi bünyesinde istihdam eden KSB, mükemmel bir servis ağı ile yüksek kaliteli ürünler sağlamaktadır.

KSB, bina hizmetleri, sanayi, enerji sektörü ve madencilik sektörleri için pompa, vana ve sistemler konusunda uzman bir firmadır. Global bir oyuncu olarak KSB, bütün endüstri tesislerinde su ve atıksu transferini sağlayan komple hidrolik sistemler üretmekte ve geliştirmektedir.

KSB 1871 yılında kurulduğu günden bu yana gelişmesini sürdürmektedir.  Bugün bu grup, kendi satış ve pazarlama şirketleri, üretim tesisleri ve servis ağıyla dünyanın dört bir yanında faaliyet göstermektedir.

KSB Grubuna www.ksb.com adresinden ulaşabilirsiniz.

ContentPicture_Research_img

Ar-Ge

Yenilikçi ürünler ve ticari fikirler KSB Grubu’nun global anlamda yaptığı araştırma ve gelişmenin bir sonucudur. KSB’nin otomasyon, malzeme teknolojisi ve hidrolik mühendisliğindeki güçlü tarafları.

KSB Group zu Ar-Ge
ContentPicture_Purchasing_img

Satınalma

KSB, üretim tesisleri ve satış birimleri için gerek duyulan tüm malzemeleri, yakın çalışma içinde olduğu seçilmiş tedarikçilerden sağlar.

Purchasing zu Satınalma
ContentPicture_History_img

Grup tarihçesi

KSB’nin başarı hikayesi 1871 yılında Frankenthal’daki küçük bir firmayla başlar. Bugün ise global çapta bir firmadır. KSB AG.’nin kısa tarihi

Group history zu Grup tarihçesi
ContentPicture_Corpor_Governance_img

Kurumsal Denetim

Kurumsal denetim ve kontrol mekanizmasının sorumluluğu KSB’de bir hayli yüksektir. Bu nedenle KSB’nin kurumsal denetim kuralları da Alman Kurumsal Denetim Kod.’una dayandırılmaktadır.

Corporate Governance zu Kurumsal Denetim
ContentPicture_Investor-Relations_img

Yatırımcı İlişkileri

1871 yılından bu yana KSB halka açık bir şirket olarak ticaret yapmakta olup; 1895 yılından itibaren de hisseleri borsaya açılmıştır. KSB hisselerindeki önemli bilgi.

ContentPicture_Strategy_img

Strateji, organizasyon, kurumsal kültür

KSB’nin cazip pazarlarda pompa, vana ve sistemler konusunda lider tedarikçi olmayı ve karlı büyümenin sürdürülebilirliğini başarmak gibi net hedefleri vardır. KSB’nin stratejisi ve uygulamaları.

Strategy, organisation, corporate culture zu Strateji, organizasyon, kurumsal kültür
Zusätzliche Informationen