Výběrový program

KSB je partnerem, se kterým můžete vždy počítat při výběru čerpadel. Používáte správný výběrový software, který vám umožní pohodlně najít správné čerpadlo a armaturu  - speciálně na míru podle vašich individuálních požadavků. S našimi výběrovými programy, které jsou k dispozici online a offline, můžete navrhnout čerpadlo a konfiguraci armatury na počítači - snadno a rychle.

Výběrový software od KSB

KSB nabízí tři profesionální softwarové aplikace pro konfiguraci čerpadel a armatur. KSB Easy Select je ideální pro všechny obecné aplikace. KSBase Consult pro TZB byl vyvinut speciálně pro projektováví TZB. Pokud hledáte čerpadla, které mají být použita při nakládání s odpadními vodami, softwarová aplikace  Helps vám nabídne perfektní řešení. 

EasySelect Komplexní, all-in-one nástroj pro výběr čerpadel: KSB Easy Select

Výběrový program KSB Easy Select vás bude systematicky provádět rozsáhlým sortimentem KSB, dokud nenajdete správný výrobek pro vaši aplikaci. Vše, co je od vás požadováno, jsou jen kritéria pro váš projekt a pár minut vašeho času. Konfigurace např. oběhového čerpadla, je tak jednoduchá, jak je to jen možné!
Více

KSBase Consult TZB: KSBase Consult software pro projektanty  TZB

KSBase Consult pro TZB vám pomůže s celým procesem projektování  relevantními daty, grafy, výpočty a standardními nabídkami ...
Více

Helps Nakládání s odpadními vodami: Výběr čerpadel pomocí výběrového softwaru Helps 

Helps software pomáhá projektantům a provozovatelům při volbě spolehlivé konfigurace čerpadla pro suché a mokré nainstalace čerpadel pro odpadní vody.

Více

Správné používání výběrového softwaru

Při použití našeho softwaru pro výběr čerpadel začněte výběrem pro vás vhodného sektoru. Poté zadejte konkrétní informace o provozním bodu a provozních podmínkách na základě relevantních kritérií pro váš projekt. Následně vám bude doporučen výrobek vhodný právě pro vás.

  1. Výhody výběového softwaru
  2. Správná volba vašich čerpadel a armatur

Výběrový software pro čerpadla od KSB umožňuje určit přesná kritéria, která jsou relevantní pro aplikaci čerpadla. Software také umožňuje složité výpočty a doporučuje nejlepší, nejúčinnější výběr čerpadel pro vaše potřeby. Výhody výběru softwaru:

  • Aplikace pro výběr výrobku 
  • Intuitivní, navigace krok za krokem 
  • Kompletní dokumentace
  • Dostupnost kdykoliv
  • Vždy aktuální

Sedm dní v týdnu, 24 hodin denně: S výběrovým  softwarem KSB pro čerpadla můžete pohodlně projektovat z počítače v kteroukoli denní či noční hodinu. Jakmile jste našli ideální řešení pro vaše aplikace, můžete kontaktovat odborníka KSB prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky pro další informace.

Bez ohledu na to, zda chcete projektovat TZB, vybírat čerpadla na odpadní vodu nebo spravovat svůj vlastní projekt -  poskytneme vám  krok za krokem přístup k nalezení optimálního řešení pro výběr čerpadel a armatur předsně na míru. Logika výběru čerpadla tvoří základ pro každý systém, který pracuje s čerpadly a armaturami a je předpokladem pro volbu vhodného čerpadla. K zajištění ideálního výsledku je třeba vzít  k úvahu několik kritérií v jednotlivých etapách projektování.

  1. Určete dopravní výšku čerpadla. Dopravní výška čerpadla je výkon přenášený čerpadlem na čerpané médium.
  2. Vypočtěte průtok čerpadla. Průtok je užitečný objemový tok dodávaný čerpadlem.

Charakteristickou křivku čerpadla lze vypočítat z faktorů, které můžete použít při výběru čerpadel. Jiným důležitým aspektem výběru správného čerpadla je účinnost nebo výkon čerpadla ve srovnání s jeho příkonem. Výběr oběhového čerpadla vyžaduje vypracování výpočtů, které pro Vás může výhodně provádět výběrový software čerpadel KSB EasySelect.

Kde bude čerpadlo používáno? Co se bude čerpat a při jakém tlaku? Zkompletujte konfigurátor čerpadla mimo jiných kritérií o přesnou specifikací oblasti použití, účinnosti čerpadla, výkonu čerpadla, provozního bodu a provozních podmínek, ceny nebo nákladů na energii.

Pro zajištění ideální energetické účinnosti je nejdůležitější výběr správného čerpadla. Za tímto účelem Vám aplikace projektového softwaru od KSB umožní již předem zvolit nejúčinnější čerpadlo pro určitou aplikaci.

 


Additional Information