KSB – Je globálnym hráčom

S obratom z predaja takmer 2,2 miliardy EUR je KSB Group jedným z vedúcich dodávateľov čerpadiel, armatúr a systémov. Po celom svete KSB zamestnáva viac ako 16 000 ľudí – všetci sa snažia poskytovať vynikajúci servis a najvyššiu kvalitu výrobkov.

KSB je expertom v obore čerpadiel, armatúr a systémov pre techniku zariadení budov, priemysel, vodnú techniku, energetický sektor a ťažobný  priemysel. Ako globálny hráč KSB poskytuje služby a vyrába kompletné hydraulické systémy pre čerpanie vody a odpadovej vody vo všetkých priemyselných odvetviach.

KSB rástla postupne od svojho založenia v roku 1871. Dnes je skupina prítomná na všetkých kontinentoch s vlastnými obchodnými a marketingovými spoločnosťami a servisnými prevádzkami.

Vyhľadajte KSB Group na  www.ksb.com.

ContentPicture_Research_img

Výskum

Inovačné výrobky a obchodné nápady sú výsledkom globálneho výskumu a vývoja v KSB Group. Sila KSB spočíva v hydraulickom inžinierstve, materiálových technológiách a v automatizácií.

Viac to Výskum
ContentPicture_Purchasing_img

Nákup

KSB nakupuje materiál pre výrobu, výrobné prostriedky a súčiastky po celom svete pre všetky výrobné závody a predajné jednotky a pritom úzko spolupracuje s vybranými dodávateľmi.

Viac to Nákup
ContentPicture_History_img

História skupiny

História úspechu KSB začína v roku 1871 malou firmou vo Frankenthale. Dnes je spoločnosť globálnym hráčom. Stručná história KSB AG.

Viac to História skupiny
ContentPicture_Corpor_Governance_img

Vedenie spoločnosti

Zodpovedné vedenie spoločnosti a kontrola majú v KSB prvoradý význam. Z tohto dôvodu sú princípy KSB pre vedenie spoločnosti založené na nemeckom Corporate Governance Code.

Viac to Vedenie spoločnosti
ContentPicture_Investor-Relations_img

Vzťahy s investormi

KSB obchoduje ako verejná spoločnosť od roku 1887 a je vedená na burze cenných papierov od roku 1895. Niektoré dôležité informácie o akciách KSB.

Viac to Vzťahy s investormi
ContentPicture_Strategy_img

Stratégia, organizácia a spoločenská kultúra

KSB má jasné ciele: dosiahnuť udržateľný a ziskový rast a byť vedúcim dodávateľom čerpadiel, armatúr a systémov na atraktívnych trhoch. Stratégia KSB a jej implementácia.

Viac to Stratégia, organizácia a spoločenská kultúra
Additional Information