KSB na Slovensku

Od roku 1994, je KSB na Slovensku zastúpená KSB Čerpadlá a Armatúry, s.r.o.. Desať vysoko kvalifikovaných pracovníkov sa usiluje o splnenie cieľov celosvetovej KSB Group ponukou vynikajúceho servisu a prvotriedneho poradenstva.

Spoločnosť KSB sa špecializuje na predaj a servis čerpadiel, armatúr a systémov KSB. Snažíme sa ponúknuť každému zákazníkovi riešenie šité na mieru a byť dôveryhodným regionálnym partnerom, ktorého je možné ľahko a rýchlo dosiahnuť. Bez ohľadu na úlohy: Spoločnosť KSB prikladá veľkú dôležitosť udržateľnosti a enviromentálnemu uvedomeniu. Okrem toho veľa certifikátov, ktoré sme obdržali, dokazuje naše prísne štandardy kvality.

Profile_ch_headerImage

Založenie KSB Čerpadlá a Armatúry, s.r.o. na Slovensku

Vynikajúci servis a prvotriedne poradenstvo – to je KSB Čerpadlá a Armatúry, s.r.o. na Slovensku. Spoločnosť KSB sa špecializuje na predaj a servis výrobkov.

Viac to Založenie KSB Čerpadlá a Armatúry, s.r.o. na Slovensku
Historie-Dynanic-Channel_headerImage

KSB Čerpadlá a Armatúry, s.r.o. história úspechu

Od začiatku až po najnovšie výrobky: prehľad úspechov a najdôležitejších udalostí spoločnosti KSB.

Viac to KSB Čerpadlá a Armatúry, s.r.o. história úspechu
Management_ch_headerImage

Management KSB Čerpadlá a Armatúry

Zodpovedný manažment a kontrola majú veľký význam v KSB. Tato filozofia je podporovaná ľuďmi, ktorí ju uvádzali do praxe vo svojej každodennej práci.

Viac to Management KSB Čerpadlá a Armatúry
ksb-logo-im-grauguss-picture

Obchodné značky a výrobky od KSB Čerpadlá a Armatúry, s.r.o.

Zastrešujúca značka KSB zahŕňa mnoho obchodných značiek, ktoré predstavujú vysokú kvalitu výrobkov a služieb KSB Group. Tu je zoznam KSB značiek: 

Viac to Obchodné značky a výrobky od KSB Čerpadlá a Armatúry, s.r.o.
Locations_ch_original

Spoľahlivý, rýchly a vždy po ruke – vaše regionálne kontakty

KSB vyvíja a produkuje riešenia na mieru a ponúka prvotriedny servis v celosvetovom meradle. Na Slovensku KSB Čerpadlá a Armatúry, s.r.o. podporuje svojich zákazníkov ako kompetentný regionálny partner.

Viac to Spoľahlivý, rýchly a vždy po ruke – vaše regionálne kontakty
Unternehmerische Verantwortung

Spoločenská sociálna zodpovednosť v KSB

KSB zastáva aktívnu angažovanosť v sociálnej zodpovednosti spoločnosti. Vo všetkých našich obchodných aktivitách sme vedení princípmi udržateľnosti a férovosti v spôsoboch, akými zaobchádzame s ľuďmi a životným prostredím.

Viac to Spoločenská sociálna zodpovednosť v KSB
Quality_and_Certificates_ch_headerImage

Najvyššie štandardy kvality – národné a medzinárodné certifikáty

KSB vždy pracuje v súlade s najnovšími normami vo všetkých oblastiach po celom svete. Spoločnosť KSB kladie tiež najväčší dôraz na vysokú kvalitu. Tá je preukázaná početnými certifikátmi.

Viac to Najvyššie štandardy kvality – národné a medzinárodné certifikáty
ContentPicture_Group_img

KSB – založenie globálnej spoločnosti

S obratom z predaja okolo 2,2 miliárd EUR je KSB Group  jedným z vedúcich dodávateľov čerpadiel, armatúr a systémov. Po celom svete KSB zamestnáva viac ako 16 000 ľudí – všetci sa snažia poskytovať vynikajúci servis a najvyššiu kvalitu výrobkov.

KSB Group to KSB – založenie globálnej spoločnosti
Additional Information