Spoločnosť KSB ponúka presvedčivý kompletný balík

Spoľahlivé produkty, ktoré sa tešia výbornej povesti na trhu, príjemná firemná kultúra, ktorá poskytuje veľký priestor pre osobný rozvoj, kolegovia, na ktorých sa môžete spoľahnúť: to sú len niektoré z mnohých faktorov, ktoré si naši zamestnanci cenia na našej spoločnosti a dôvody, prečo radi využívajú príležitosť pracovať pre spoločnosť KSB. Jedna vec je jasná: spoločnosť KSB dostane veci do pohybu – a to v každom ohľade.

Naše všadeprítomné čerpadlá a ventily, ktoré už presvedčili medzinárodné trhy, prepravujú tekutiny presne tam, kde sú potrebné. Kontakty po celom svete a výzvy sú teda v našej spoločnosti úplne bežné. Napriek tomu, že pôsobíme po celom svete, nájdete u nás transparentnú organizačnú štruktúru na každom našom pôsobisku, štruktúru charakteristickú priateľskou, uvoľnenou atmosférou. Každý zamestnanec spoločnosti KSB je oceňovaný a povyšovaný individuálne - pretože vieme, že naši zamestnanci sú naša budúcnosť.

Diversity_img

Rozmanitosť v spoločnosti KSB

Ako globálny hráč máme osobitnú zodpovednosť voči našim zamestnancom a krajinám, v ktorých pôsobíme.

Diversity at KSB to Rozmanitosť v spoločnosti KSB
KSB Frankenthal – Administration building

Pobočky po celom svete

Pobočky závodov KSB ponúkajú nie len zaujímavé pracoviská, ale aj atraktívne prostredie pre život.  Aj v našich servisných centrách a na predajných miestach „to žije“. Radi Vám  priblížime Váš nový domov.

Weltweite Standorte to Pobočky po celom svete
Additional Information