Budoucnost začíná nyní – vytápění, klimatizace, větrání od KSB, dodavatele kompletního programu

Poprvé na trhu disponuje dodavatel kompletním programem pro vytápění, klimatizaci a větrání – KSB jde vstříc každé výzvě a každému požadavku

Kompletní program pro vytápění, klimatizaci a větrání má jen KSB. Čerpadla, armatury, automatizace a pohony jsou vybaveny technologií vytyčující cestu. Tvoří základ pro perfektně vzájemně sladěné a vysoce účinné systémy v oblasti vytápění, klimatizace a větrání. Nabídku z jedné ruky kompletuje rozsáhlý servis.

Přehled Vašich výhod pro technická zařízení budov v oblasti vytápění, klimatizace a větrání:

KSB jako kompletní dodavatel

KSB udělala další krok s optimálně odsouhlaseným portfoliem pro vytápění, klimatizaci a větrání, sestávajícím z vysoce účinných čerpadel, spolehlivých armatur a také z inovačních řešení automatizace a pohonů. Naši zákazníci profitují z nové generace kompletních řešení v oblasti vytápění, klimatizace a větrání, která v každé oblasti použití garantují nejvyšší účinnost – od rodinného domu až po letiště.

HKL-Formel
NEJVYŠŠÍ ENERGETICKÁ ÚČINNOST


Nová éra sází na optimalizovaný celkový systém. KSB proto v rámci koncepce FluidFuture® analyzuje kompletní zařízení, vypátrává potenciály úspor a dlouhodobě z nich čerpá. To je nejen energeticky účinné, ale šetří to mimo jiné i náklady. S širokým portfoliem výrobků v oblasti vytápění, klimatizace a větrání nalézá KSB vždy nejúčinnější kombinaci – z komponent, které již dnes překračují budoucí hodnoty minimální účinnosti a i do budoucna zajišťují energetickou účinnost zařízení.

FluidFuture Více informací k FluidFuture®

Výrobky pro vytápění, klimatizaci a větrání
Perfektně vybavena pro nejrůznější požadavky má KSB k dispozici rozsáhlý sortiment čerpadel, armatur, automatizace a pohonů pro vytápění, klimatizaci a větrání. Vhodný pro všechny oblasti použití v oblasti vytápění, klimatizace a větrání se v sortimentu KSB nachází správné vybavení od větších budov až po výškové domy a letiště a také pro rozlehlá zařízení, jako jsou nádraží. Ale i pro domy pro jednu nebo dvě rodiny nabízí KSB široké spektrum čerpadel a armatur pro vytápění, klimatizaci a větrání. Systémy dodávané kompletně od jednoho dodavatele jsou obzvláště účinné

Zajistěte si účinnost IE4*za příznivou cenu IE2

Etaline od KSB *IE4 podle normy IEC/CD 60034-30 Ed.2

Již dnes ve stavu pro rok 2017: nový čerpací agregát Etaline s PumpDrive Eco, PumpMeter motorem SuPremE® od KSB je nejúčinnější nemagnetický čerpací agregát na světě.

Více

Oběhové čerpadlo Calio

Oběhová čerpadla Calio a Calio S

Naše oběhová čerpadla Calio a Calio S jsou vysoce účinná a vhodná do malých prostorů. Calio je také značkou vysoké spolehlivosti a snadné manipulace.

Viac to Oběhová čerpadla Calio a Calio S
Etanorm PumpDrive s motorem SuPremE od KSB

Etanorm - standardní vodní čerpadlo s novým systémem regulace otáček PumpDrive Eco

Etanorm je světově nejvíce populárním standardním vodním čerpadlem. S novým systémem regulace otáček PumpDrive Eco je nyní ještě více energeticky účinnější.

Viac to Etanorm - standardní vodní čerpadlo s novým systémem regulace otáček PumpDrive Eco
Motýlové klapky BOAX-S/-SF

Motýlkové klapky BOAX-S a BOAX-SF

Naše motýlové klapky  BOAX-S a BOAX-SF jsou bezúdržbové a univerzální. Snižují také náklady na vytápění.

Viac to Motýlkové klapky BOAX-S a BOAX-SF
Uzavírací ventily BOA-Compact

Uzavírací ventily BOA-Compact a BOA-SuperCompact

BOA-Compact a BOA-SuperCompact spojují na nejmenším prostoru dvě funkce: uzavírání a škrcení. Při použití v teplovodních topných systémech a klimatizačních zařízeních pracují uzavírací ventily spolehlivě a navíc bez potřeby údržby.

Viac to Uzavírací ventily BOA-Compact a BOA-SuperCompact
Ventily s vlnovce BOA-H

Uzavírací ventily BOA-H Mat E a BOA-H Mat P

Bezúdržbové a provozně bezpečné: díky unikátní konstrukci slibuje uzavírací ventil BOA-H minimální tepelné ztráty a dosahuje optimální energetickou účinnost.

Viac to Uzavírací ventily BOA-H Mat E a BOA-H Mat P
Additional Information

Katalog výrobků

Katalog výrobků vás provede kompletním sortimentem KSB a popíše vám aplikace pro každé čerpadla a amaturu.

Katalog výrobků