Originálne náhradné diely od KSB – zabraňujú odstávkam a šetria energiu

Všetky originálne náhradné diely od KSB sú na najnovšom štandarde techniky. Pomáhajú znižovať spotrebu energie a predchádzať odstávkam.

Výhody originálnych náhradnych dielov od KSB

Vysoko akostné materiály a najvyššia kvalita

Spoľahlivé nové čerpadlá od KSB a príslušné náhradné diely, ako obehové kolesá čerpadiel, sa vyrábajú na rovnakých strojoch. To zabezpečuje konzistentne vysokú kvalitu všetkých našich výrobkov.

K dispozícii po celom svete

KSB dodáva zákazníkom, kdekoľvek na svete, všetky požadované náhradné diely. Okrem toho náš kompetentný personál s rozsiahlim know-how o čerpadlách, poskytuje konzultácie dokonca aj priamo na mieste.

Záruka na originálne náhradné diely

Pre všetky originálne náhradné diely, ako obehové kolesá čerpadiel, platí záruka KSB. Naše náhradné diely majú najvyššiu kvalitu a budú spoľahlivo udržiavať zariadenie v prevádzke dlhú dobu.

24-hodinový servis

Aby sa predišlo odstávkam, KSB vybavuje všetky objednávky rýchlo a k plnej spokojnosti zákazníkov. Veľa náhradných dieľov je dokonca distribuovaných do 24 hodin od obdržania objednávky.

Know-how čerpadiel

KSB poskytuje poradenstvo vo všetkých aspektoch zásobovánia náhradnými dielmi a optimalizácie cyklov údržby. To umožňuje využívať užitočné modifikácie a inovácie. Vďaka kompetenciám vo výskume a vývoji, pracujú naše zariadenia nie len spoľahlivo, ale aj na najvyššej technickej úrovni.

Additional Information
ersatz pic

Download

New KSB Spare Parts Service for Standard Pumps

Download69 KB