Rozsiahly servis KSB a originálne náhradné diely

Koncepcia servisu šitá na mieru, originálne náhradné diely a servis rotačných strojov – náš celosvetovo pôsobiaci servis KSB sa stará o zákazníkov v celom rozsahu, kompetentne a nepretržite.

Servis KSB se stará o zákazníkov zo všetkých oborov aplikácií, či už  prevádzkovateľov priemyselných, alebo komunálnych zariadení, alebo obsluhu elektrární. Naša servisná sieť s viac ako 2 600 špecialistami, s viac než 140 servisnými strediskami po celom svete, je perfektným základom pre prvotriedny servis a údržbu čerpadiel a zariadení.

  • Servis čerpadiel, armatúr a rotačných strojov, tvorí základ našej flexibilnej koncepcie servisu výrobkov KSB a iných výrobcov
  • Servisy KSB na mieste inštalácie a v servisných centrách, poskytujú servisné riešenia podľa požiadaviek zákazníka, počas celej doby životnosti
  • Certifikovaní servisní špecialisti pre vysoko kvalifikované a kompetentné konzultácie a asistenciu
  • Obsiahla analýza systému zvyšuje efektivitu čerpacieho systému
  • Koncepcia servisu šitá na mieru pomáhá optimalizovať disponibilitu systému
  • Originálne náhradne diely od KSB pomáhajú zamedziť drahým prestojom
  • 24-hodinová servisná horúca linka: kvalifikovaní servisní špecialisti KSB môžu byť rýchlo k dispozíci 24 hodín denne.


Service on site

Servis na mieste

Rozsiahly a kompetentný servis čerpadiel a armatúr KSB: Na mieru šitý servis KSB na mieste garantuje obmedzené nároky na koordináciu. Tým se šetria náklady a čas našich zákazníkov.

On-site service teaser to Servis na mieste
Turning of a shaft

Servis v servisných centrách

Opravy, údržba, servis: Prostredníctvom svojich servisných centier ponúka KSB profesionálny servis v celosvetovom meradle pre výrobky KSB, ale tiež pre výrobky od iných výrobcov. Hlavnou výhodou je široko rozvetvená sieť ľahko dostupných servisných centier.

Viac to Servis v servisných centrách
Find the right solution with KSB

Servisné riešenia

Rozsiahly servis KSB ponúka riešenia šité na mieru pre všetkých zákazníkov a umožňuje efektívnu prevádzku čerpadiel a zariadení.

Serviceloesungen teaser to Servisné riešenia
Service plant Bochum

Zvláštne programy

V servisných dielňach v Bochume, Brémach, Deville, Halle a Homburgu, vyrába KSB čerpadlá pre výmenu a náhradné diely pre osvedčené a odskúšané konštrukčné rady čerpadiel, z predošlých predajných programov.

sonderprogramme teaser to Zvláštne programy
KSB-Ersatzteile

Originální náhradní díly od KSB – zabraňují odstávkám a šetří energii

Všechny originální náhradní díly od KSB jsou na nejnovějším standardu techniky. Pomáhají snižovat spotřebu energie a předcházejí odstávkám.

Viac to Originálne náhradné diely od KSB – zabraňujú odstávkam a šetria energiu
Additional Information

Contact

Kontaktujte Servis KSB e-mailom