KSB na BrauBeviale 2014 v Norimberku

Od 11. do 13.listopadu bude společnost KSB bude vystavovat na BrauBeviale, odborném veletrhu nápojového technologie v německém Norimberku. Pro odborníky z oboru KSB představí své kompletní portfolio výrobků pro nápojový průmysl: Etachrom BC čerpadla v kombinaci s pohonem SuPremE a novým PumpDrive, Vita čerpadla navržena s nulovým mrtvým objemem, membránové ventily SISTO-C a KSB nejnovější inovaci: Salino tlak Center. tvým prostorem, membránové ventily SISTO-C membránové ventilymembránové ventily a KSB nejnovější inovaci: Salino tlak Center.

Naše oceněná inovace: SALINO Pressure Center

Speciální upoutávkou na KSB stánku bude SALINO Pressure Center, systém pro úspornou úpravu vody založený na membránové technologii, kterému byl udělen titul "Inovace roku" v kategorii výrobků "Pump Industry Awards 2014". KSB bude vystavovat tento výrobek na veletrhu v Norimberku na žádost světových dodavatelů zařízení, protože mnoho pivovarů v zámoří musí svoji procesní vodu samo upravovat.Systém se skládá z čerpadla s axiálními písty a axiálního hydromotoru, kteří pracují na společném hřídeli. Axiální hydromotor poháněný zpětným pohybem membrány tak může svoji energii přenášet přímo na hřídel čerpadla. Protože systém nepotřebuje žádné trubkování mezi jednotlivými součástmi, je extrémně prostorově úsporný a vysoce energeticky účinný.

SALINO

Naše výrobky řady Vita: ideální pro sterilní procesy v nápojovém průmyslu

Těžištěm bude čtyři hygienická čerpadla řady Vitachrom, Vitacast, Vitalobe a Vitaprime. Charakteristický znak řady Vita: jsou zcela bez mrtvého objemu. Díky tomu mohou být optimálně čistěna a tím i splňují přísné požadavky sterilní procesy.
Vzhledem k velkému počtu konstrukčních variant, jsou tato hygienická čerpadla ideální pro téměř všechny čerpací úkoly, které se vyskytnou při dopravě kapalných nebo viskózních potravin.

Vitacas se například používá s velmi dobrým účinkem od nejstaršího pivovaru na světě. Nízké nárokům na údržbu díky mrtvému objemu prostor čerpadla číní čerpadlo spolehlivým ve sterilní pivovarské části kvasného sklepa pivovaru  Weihenstephan.

LSA Motiv

Nejúčinnější nemagnetický pohon na světě

Již dnes splňuje požadavky na účinnost podle IE4 a překračuje tudíž i budoucí požadavky EU a to až do roku 2017. V kombinaci se systémem regulace otáček  PumpDrive od KSB dosahuje až 70% úspory energie. Samotný motor může ušetřit až 30%. Na veletrhu odborníci KSB odborníci vysvětlí, jak mohou být tyto enormní potenciály úspory energie využívány v nápojovém průmyslu.

Armatury s vysokou účinností

Kromě různých sérií čerpadel bude KSB vystavovat několik modelů ze své široké nabídky armatur budou vedle šoupátek a uzavíracích klapek k vidění také membránové ventily konstrukční řady SISTO-C, které jsou ideální pro hygienické a sterilní aplikace v potravinářském a nápojovém průmyslu.

Rene Kopp, manažer obcodního úseku potraviny / nápoje / farmacie bude zrovna tak jako i další specialisté KSB k dispozici na stánku KSB a zodpoví Vaše dotazy na téma hygienické aplikace v potravinářském a nápojovém průmyslu.

Klíčové informace:

  • KSB na BrauBeviale 11.-13.listopadau 2014
  • Hala 6, sánek 129

PREJDITE NA KATALÓG VÝROBKOV

PumpDrive

Úspora energie s reguláciou otáčok PumpDrive

Regulácia otáčok PumpDrive zvyšuje potenciál energetických úspor čerpadiel až o 60 %. Pretože tieto jednotky prichádzajú pripravené pre prevádzku a sú nastavené pre špecifické čerpadlo, ich inštalácia a prevádzka nemôžu byť jednoduchšie.

Viac to Úspora energie s reguláciou otáčok PumpDrive
KSB PumpMeter

PumpMeter – väčšia transparentnosť pre zvýšenie energetickej účinnosti

PumpMeter namontovaný na čerpadle ako štandardné vybavenie, monitoruje všetky dôležité prevádzkové údaje a ...

Viac to PumpMeter – väčšia transparentnosť pre zvýšenie energetickej účinnosti
Additional Information
pumpen pict

Čerpadlá a Automatizácie

Brožúra na stiahnutie

Čerpadlá a Automatizácie5 MB
armaturen pic

Vyrobný program armatúr

Brožúra na stiahnutie

Vyrobný program armatúr5 MB