Výkonný a šetrný k životnému prostrediu – KSB ako silný partner pre techniku odpadovej vody

Čerpadlá, armatúry a systémy KSB stoja za zodpovedným prístupom so zaobchádzaním s odpadovou vodou. Od čerpania cez čistenie, až po ekologickú likvidáciu – výrobky KSB sú v technike odpadových vôd spoľahlivé.

KSB sa stará, vďaka dlhoročnej skúsenosti v technike odpadovej vody, o bezproblémové postupy v procesoch s čerpaním priemyselnej, komunálnej a domácej odpadovej vody. Najvyšší výkon, kvalita a servis sú pri tom u KSB rovnako dôležité, ako zodpovedné zaobchádzanie s prírodou. To zaručujú osvedčené čerpadlá odpadovej vody, armatúry a systémy pre nasadenie v čističkách odpadovej vody a biozariadeniach od KSB. Tiež pri ochrane pred vysokou vodou zabezpečujú čerpadlá, armatúry a systémy od KSB potrebnú bezpečnosť.

PREJDITE NA KATALÓG VÝROBKOV

Pump_impellers_img

Obehové kolesá

Optimálny stupeň účinnosti, bezproblémový priebeh. Vysoko výkonné obehové kolesá od KSB sú ideálne vo všetkých oblastiach čerpania odpadovej vody.

Viac to Obehové kolesá čerpadiel od KSB pre optimálne čerpanie odpadovej vody
water_hammer_img

Analýza nepravidelného prúdenia

Výpočtom tlakového rázu ponúka KSB presnú analýzu pre trvale bezpečné čerpacie zariadenie a radí zákazníkom pri ochranných opatreniach.

water hammer to Analýza nepravidelného prúdenia
Rehabilitaion_img

Renovácie čerpacích staníc

KSB je špecialista v renovácii čerpacích staníc. Od detailného plánovania až po uskutočnenie – KSB ponúka podporu vo všetkých fázach renovácie.

Rehabilitation Teaser to Renovácie čerpacích staníc
Help_selection_software_img

Helps návrhový software

S návrhovým softwarom Helps dáva KSB k dispozícii program, špeciálne určený pre návrh a výber čerpadiel v suchom a mokrom prostredí, pre odpadovú vodu.

Viac to Helps návrhový software
spare_parts_img

KSB sady náhradných dielov

KSB ponúka tri optimalizované sady náhradných dielov, pre štandardné čerpadlá KSB, do zariadení na odpadovú vodu. Náhradné diely od KSB sú celosvetovo rýchlo k dispozícii.

spare parts kits teaser to KSB sady náhradných dielov
reha_pic

Renovace čerpacích stanic

Po desetiletí získávané zkušenosti činí z KSB specialistu pro renovaci čerpacích stanic. Od detailního projektu až po jeho realizaci – KSB nabízí podporu ve všech fázích renovace.

Viac to Renovace čerpacích stanic
Additional Information
WW_segmentbroschuere

Download

We Chart a Responsible Course

Download3 MB