KSB – váš spoľahlivý partner v oblasti obnoviteľnej energie

Najlepšie služby, najmodernejšie čerpadlá a ventily – aplikácie pre obnoviteľné energie vyžadujú inovatívne, účinné a trvácne produkty. Spoločnosť KSB prijala túto výzvu.

Elemente der Natur

KSB vyrába čerpadlá a ventily už 140 rokov a má mnohoročné skúsenosti v oblasti inžinierstva elektrární. Vďaka veľkorysým investíciám do výskumu a vývoja ponúka KSB optimalizované hydraulické systémy s vysokoúčinným pohonom vďaka čomu sa dosahujú veľmi nízke náklady počas celej životnosti  a maximálny výkon.

Spoločnosť KSB je preto spoľahlivým partnerom pre všetky aplikácie, ponúka optimálne služby v oblasti obnoviteľnej energie a svojimi produktmi podporuje udržateľnú ochranu životného prostredia.

Sun-animation

Využívajte solárnu energiu účinne s KSB

Koncentrovaná solárna energia (KSE) patrí medzi najsľubnejšie technológie v oblasti obnoviteľných energií. KSB ponúka spoľahlivé riešenia pre parabolické žľabové systémy, lineárne Fresnelove zariadenia a solárne veže.

Viac to Využívajte solárnu energiu účinne s KSB
Wind

Silné produkty pre účinné veterné elektrárne

Čerpadlá a ventily KSB dokonale vyhovujú potrebám využitia vo veterných elektrárňach. Všetky produkty sa vyberajú a navrhujú tak, aby vyhovovali špecifickým požiadavkám.

Viac to KSB – váš silný partner pre účinné veterné elektrárne
Biomasse

Účinné čerpadlá a ventily pre elektrárne na spaľovanie biomasy

Aby priemyselné elektrárne  fungovali hospodárne, je dôležité vyberať individuálne komponenty podľa účinnosti. Práve tejto požiadavke vyhovujú produkty KSB. Bez ohľadu na to, či elektráreň spaľuje uhlie, plyn alebo biomasu.

Viac to Spoľahlivá a hospodárna výroba energie s čerpadlami a armatúrami od KSB
Geothermie_original

Zdroje energie s budoucností: KSB sází na geotermální energii

Geotermální energie je slibný energetický zdroj s prakticky neomezeným potenciálem. Čerpadla a armatury musí v takových systémech pracovat účinně a spolehlivě a musí vydržet v extrémních podmínkách. KSB nabízí trvalá a spolehlivá řešení pro geotermální energetické systémy, s čerpadly a armaturami, které jsou ideálně vhodné pro takové speciální provozní podmínky.

Viac to Zdroje energie s budoucností: KSB sází na geotermální energii
Additional Information
Renewable energies en_original

Application brochure Renewable energies

Energy. Natural. Endless.

Application brochure Renewable energies1 MB