Čerpadlá a armatúry od KSB – pre efektívnu prevádzku elektrární

Plynulá prevádzka a absolútna bezpečnosť v elektrárňach – to všetko zaručujú výrobky KSB. Spoľahlivé čerpadlá a vysokotlaké armatúry pre elektrárne, robia z KSB spoločnosť s najväčším vplyvom na celosvetovom trhu.

Technicky vyspelý a obsiahly program čerpadiel KSB a rovnako aj našich armatúr podľa noriem DIN, presvedčuje prevádzkovateľov elektrární a prevádzkových inžinierov, zmluvných partnerov po celom svete. Výrobky KSB sa ideálne hodia pre ekonomickú a bezpečnú výrobu elektrickej energie.

Spoľahlivá prevádzka čerpadiel a armatúr KSB v elektrárňach

Čerpadlá KSB pre elektrárne poskytujú spoľahlivú funkčnosť v primárnych i sekundárnych okruhoch po celom svete. Spoľahlivé čerpanie, napájacej vody pre kotle, kondenzát, chladiacu vodu a chladivá a recirkuláciu kotlovej vody. Naše vysokotlaké uzatváracie armatúry, posúvače a motýľové klapky bezpečne uzatvárajú tieto média.

Použitie výrobkov KSB pre elektrárne

Čerpadlá a vysokotlaké armatúry KSB pre elektrárne sú veľmi vhodné pre použitie v jadrových elektrárňach a v elektrárňach na fosilné palivá. Naviac, hodia sa aj pre obnoviteľné zdroje v energetike a pre prevádzku diaľkových vykurovacích sústav a CZT. Čerpadlá a armatúry KSB pre elektrárne sa tiež uplatňujú v elektrárňach so zachytávaním a spracovaním CO2.

PREJDITE NA KATALÓG VÝROBKOV

Ingenieurdienstleistungen

Výskum zabezpečuje najvyššiu kvalitu – technickej služby KSB

Čerpadlá a armatúry od KSB ručia za kvalitu, ekonomickú efektivitu a bezpečnosť. Inžinieri KSB neustále analyzujú požiadavky trhu a vyvíjajú ekonomicky ideálne riešenia.

Viac to Výskum zabezpečuje najvyššiu kvalitu – technické služby KSB
New production hall with test facility for innovative power station pumps

Výrobné haly so skúšobnými zariadeniami pre čerpadlá do elektrární

V novej výrobnej hale vo Frankentále, v Nemecku, KSB vyrába hlavne napájacie čerpadla kotlov, pre super kritické elektrárne. KSB bezpečne a spoľahlivo testuje čerpadlá na integrovanom skúšobnom zariadení.

Viac to Nová výrobná hala so skúšobným zariadením pre inovačné čerpadlá pre elektrárne
Additional Information
Solar Power en_original

Brochure Solar Power

Solutions for Concentrated Solar Power.

Brochure Solar Power3 MB
Renewable energies en_original

Application brochure Renewable energies

Energy. Natural. Endless.

Application brochure Renewable energies1 MB