Nové cenově výhodné zařízení na zvyšování tlaku

Na veletrhu ISH 2017 poprvé představila KSB AG nová plně automatická zařízení na zvyšování tlaku typu KSB Delta Compact. Tato konstrukční řada doplňuje portfolio zařízení na zvyšování tlaku o malé a kompaktní provedení. Nová zařízení jsou k dostání se schválením pro pitnou vodu nebo bez něj a nabízejí tudíž široké spektrum použití.

Oblastmi použití jsou zásobování vodou pro obytné a kancelářské budovy a také zařízení pro užitkovou vodu v živnostech a průmyslu. Kromě toho se hodí také pro aplikace v zavlažovacích a postřikovacích systémech a v zařízeních na využívání dešťové vody. Díky kompaktní konstrukci je potřeba místa pro zařízení redukována na minimum. Proto jsou tato nová zařízení ideálním řešením pro malé objekty.

Na základové desce jsou namontována jedno nebo dvě horizontální odstředivá čerpadla s měničem frekvence. Regulace otáček všech čerpadel zajišťuje energeticky účinný provozní režim a i při kolísavém odběru vody udržuje konstantní tlak. Čerpadla mají integrovanou elektronickou ochranu před chodem nasucho.

  KSB Delta Compact Nová zařízení na zvyšování tlaku typu Delta Compact jsou díky kompaktnímu provedení ideálním řešením pro malé objekty.  © KSB Aktiengesellschaft, Frankenthal


 

Všetky tlačové správy

Additional Information