Dzień Innowacji KSB 2020 – tym razem wirtualnie

Sukces zeszłorocznego Dnia Innowacji KSB zorganizowanego w Wieliczce sprawił, że postanowiliśmy przekształcić je w wydarzenie cykliczne. Wprawdzie nałożone w związku z pandemią Covid-19 obostrzenia nie pozwoliły na zorganizowanie spotkania w tradycyjny sposób, ale udało nam się znaleźć bezpieczną metodę kontaktu z naszymi klientami. II Edycję Dnia Innowacji KSB przenieśliśmy do Internetu!

Transmisja wydarzenia odbyła się dnia 16 grudnia 2020 r. a tematem przewodnim były innowacyjne zastosowania pomp i armatury KSB. Naszą prezentację produktową rozpoczęliśmy od wirtualnej wizyty w parkach rozrywki, gdzie pracują Amacany. Następnie sprawdziliśmy jak pompy Multitec, ETA i KRT wspomagają proces naśnieżania stoków narciarskich oraz omówiliśmy wykorzystanie pomp i armatury KSB na statkach (Etaprime, ING) i w pociągach (Etaseco). W kolejnym wejściu nasz kolega pokazał jakie problemy rozwiązuje w tunelu potężna przepustnica odcinająca Mammouth. Dużo uwagi poświęciliśmy też naszym produktom uczestniczącym w pracy elektrowni wiatrowych (Etaseco), spalarni śmieci (MCPK, KWP, KRT, HG/MTC), biogazowni (mieszadła) i kopalni (UPA, UPAD, UPZ). Dwa ostatnie segmenty przeznaczyliśmy dla pomp KSB wykorzystywanych jako turbiny (ETA R, Multitec) oraz naszych tłoczni, w których pompują ścieki pompy Sewatec, Sewabloc, KWP, KRT.

Program wydarzenia obejmował też specjalnie przygotowany na tę okazję stand-up Pana Marcina Dańca. Po występie gwiazda wieczoru udzieliła wywiadu, do którego pytania za pośrednictwem czatu zadawali uczestnicy spotkania. Całość zamknął quiz z atrakcyjnymi nagrodami oraz przygotowane przez nasze koleżanki i kolegów specjalne video ze świątecznymi życzeniami. Oficjalnego podsumowania roku dokonał Prezes Zarządu KSB Polska Jacek Dziarmakowski a całe wydarzenie online poprowadziła Dyrektor działu Installed Base Mirosława Dyjak-Wojciechowska.

Wyczekiwane przez wielu z nas bezpośrednie spotkanie twarzą w twarz nie było w tym roku możliwe. No cóż rok 2020 wszystko postawił na głowie. Decyzję o przeniesieniu Dnia Innowacji KSB do wirtualnej rzeczywistości podjęliśmy więc nie bez obaw, jednak okazały się one – na szczęście – niesłuszne. Zarówno doskonała frekwencja podczas transmisji oraz mnóstwo pozytywnych recenzji zebranych od uczestników zarówno w trakcie jak i po zakończeniu relacji na żywo, utwierdziły nas w przekonaniu, że było warto.

Liczymy na to, że w przyszłym roku nasze życie wróci do normy i kolejna edycja Dnia Innowacji KSB będzie już przebiegać w formie pozwalającej na bezpośredni kontakt. Tak czy inaczej już zastanawiamy się nad tym, czym tu Państwa zaskoczyć podczas Dnia Innowacji KSB w roku 2021.

Komunikaty prasowe

Additional Information