KSB Polska częścią 150-letniej historii KSB

W KSB Polska jesteśmy dumni z bycia częścią tej globalnej rodziny z tradycjami, do której dołączyliśmy w 1993 roku. Rejestracja spółki pod nazwą KSB Pompy i Armatura z siedzibą w Warszawie przy ul. Szucha nastąpiła 7 grudnia 1993. Parę miesięcy później uruchomiliśmy oddział w Krakowie a w 1995 r. stale powiększający się warszawski zespół przeniósł się do budynku zlokalizowanego w Centrum Naukowo- Technicznym Kolejnictwa na Pradze. Ta przeprowadzka pozwoliła na utworzenie Działu Serwisu. Kolejne lata to strategiczne zatrudnianie przedstawicieli regionalnych spółki w kluczowych regionach Polski, które zaowocowało gwałtownym rozwojem firmy. Następstwem wzrostu znaczenia marki KSB w tej części Europy było uroczyste otwarcie we wrześniu 2010 roku własnej siedziby w Broniszach k. Warszawy.

Z kolei konsekwentne rozwijanie globalnej sieci centrów serwisowych KSB SupremeServ na równi ze sprzedażą nowych produktów przyniosło dynamiczny rozwój infrastruktury serwisowej w Polsce obejmującej Centrum Serwisowe zlokalizowane przy siedzibie spółki, Centrum Serwisowe Południe w Przyszowicach k. Gliwic (2012) oraz uruchomione w zeszłym roku Centrum Serwisowe Zachód w Lesznie. Wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie naszej kadry serwisowej skłoniły zarząd spółki do wydzielenia w 2018 roku Działu Automatyki i rozpoczęcia własnej produkcji szaf sterowniczych.

W 2018 roku – zgodnie z obowiązującym trendem ujednolicania nazewnictwa spółek koncernu w regionie – nasza firma zmieniła nazwę na KSB Polska sp. z o.o. W tym samym roku hucznie świętowaliśmy też jubileusz 25-lecia działalności.

Tajemnicą naszego rodzimego sukcesu cementującego pozycję KSB na polskim rynku pomp i armatury jest najwyższa jakość oferowanych produktów i usług, ale także duch współpracy, który definiuje nie tylko relacje między pracownikami, ale również kontakty z kolegami w ramach sieci KSB.

Zgodnie z mottem firmy: Ludzie. Pasja. Wyniki.

Zobacz także:

Komunikaty prasowe

Additional Information