Nowa wysokosprawna 8-calowa pompa głębinowa ze stali nierdzewnej

Typoszereg UPA S 200 został zaprojektowany z myślą o zaopatrzeniu w wodę, nawadnianiu i gospodarowaniu wodami gruntowymi a także aplikacjach zwiększających ciśnienie.

Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji hydraulicznej pompy tego typu osiągają bardzo wysoki poziom sprawności. Odporna na zużycie konstrukcja z metalowymi pierścieniami ściernymi i łożyskami z węglika krzemu ogranicza zużycie energii do minimum przez wiele lat nawet w przypadku dużej zawartości piasku w tłoczonym płynie.

Koszty energii można znacznie zmniejszyć, gdy pompa jest połączona z wysoko sprawnymi silnikami typu UMA-S i zmienną regulacją prędkości.W przypadku pracy bez przetwornicy częstotliwości średnica wirnika jest staczana z milimetrową precyzją. W ten sposób dokonuje się indywidualnego dopasowywania krzywych charakterystyk do zapotrzebowania oraz zapobiega się nadmiernemu zużyciu energii w trybach pracy ze stałą prędkością.

W pierwszej kolejności UPA S 200 zostanie wprowadzona na rynek jako pompa 8-calowa i będzie dostępna w 4 różnych wielkościach hydraulicznych. Jej optymalne zakresy wydajności wynoszą od 40 do 160m3. Maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 400m. Wszystkie elementy odlewane są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 1.4408 lub opcjonalnie 1.4517.

UPA S 200 posiada certyfikat ACS (francuski certyfikat dla wody pitnej) i spełnia wymagania Niemieckiej Agencji Środowiska.
Zdjęcie pompy Nowe pompy UPA S 200 charakteryzują się niskim zużyciem energii i długą żywotnością.

Komunikaty prasowe

Additional Information