Działalność KSB Polska w czasie pandemii koronawirusa

W tym trudnym czasie KSB Polska zachowuje pełną gotowość do służenia wsparciem naszym Klientom z kluczowych dla funkcjonowania państwa gałęzi przemysłu, energetyki czy wodociągów. Jednocześnie traktujemy zdrowie naszych Pracowników jako najwyższą wartość, dlatego dostosowaliśmy wewnętrzne procedury tak, aby zapewnić im maksymalne bezpieczeństwo. 

Naszym priorytetem jest także to, aby nasi klienci i partnerzy biznesowi nie odczuli niedogodności wynikających z zaistniałej sytuacji. Dlatego też nasz magazyn, przy jednoczesnym wdrożeniu dodatkowych środków ostrożności podczas załadunku i  rozładunku towaru, jest otwarty w pełnym wymiarze godzin i działa bez opóźnień.

Stosujemy się do aktualnych wytycznych władz państwowych i nasi pracownicy biurowi oraz przedstawiciele regionalni pracują zdalnie, ale to nas nie ogranicza w ofertowaniu i realizacji już złożonych zamówień.

Drużyna KSB Polska szybko dostosowała się do nowych warunków pracy i wykazuje się doskonałą produktywnością, dzięki której jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych klientów i wywiązać się z zobowiązań bez zakłóceń.

Jesteśmy dumni z naszej załogi i wdzięczni za ich zaangażowanie.

Komunikaty prasowe

Additional Information