Pomoc KSB SupremeServ dla szpitali

KSB Polska wspiera pracowników służby zdrowia, którzy – stojąc na pierwszej linii frontu w walce z COVID19 – pilnie potrzebują podstawowego sprzętu ochrony osobistej i środków dezynfekcyjnych.

Nasi koledzy z KSB SupremeServ w myśl idei solidarności społecznej i niesienia pomocy innym postanowili podzielić się z personelem medycznym swoimi zapasami. Wsparcie w postaci kombinezonów ochronnych, rękawic chemicznych, rękawic nitrylowych, ochraniaczy na obuwie, maseczek chirurgicznych, przyłbic ochronnych oraz płynów do dezynfekcji rąk i powierzchni trafiło już do Szpitala Pediatrycznego WUM przy ul. Banacha w Warszawie. W tym tygodniu planujemy również transport pomocy dla Szpitala Zakaźnego w Kędzierzynie Koźlu.

Solidarność z potrzebującymi oraz gotowość do dzielenia się i bezinteresownej pomocy to jedne z podstawowych wartości stanowiących podstawę etosu i kultury pracy naszego przedsiębiorstwa. Cieszymy się, że mogliśmy przyłączyć się do zbiorowych wysiłków osób, firm i instytucji we wspieraniu służby zdrowia w tej krytycznej sytuacji. Razem jesteśmy silni i możemy więcej.
New content item

Komunikaty prasowe

Additional Information