Nasza kadra to same KSB-ściaki!

Różni ludzie – jeden cel! KSB Polska to zespół ludzi, którzy wzajemnie się wspierając osiągają efekty najlepsze z możliwych. Są wśród Nas tacy, którzy dzięki swojej aktywności oraz pomysłom i rozwiązaniom przynieśli firmie nadzwyczajne wyniki. Pracownicy, które poprzez swe relacje i zaangażowanie w wiele procesów oraz projektów sprawiają, że firma działa sprawnie. Inni ze względu na swoją lojalność, podejście do pracy i długofalowe zaangażowanie, każdego dnia budują jej wartość. Mamy też osoby, które chętnie dzielą się z innymi swoim doświadczeniem i wiedzą oraz inspirują do działania. Słowem to nasza kadra stanowi prawdziwy fundament, na którym opiera się sukces KSB Polska.

Impulsem do organizacji konkursu KSB-ściak była chęć umacniania partnerskich relacji między pracownikami oraz pragnienie skupienia się na ludziach, którzy - dołączając do nas na przestrzeni lat - stali się integralną częścią drużyny i sercem naszego biznesu. Wyróżnienie jest tym cenniejsze, że przyznawane przez koleżanki i kolegów.

Zarząd KSB Polska pragnie pogratulować wszystkim wyróżnionym oraz bardzo podziękować pracownikom za udział w głosowaniu. Szczególnie interesująca była lektura pozytywnych komentarzy motywujących wybór załączonych przez głosujących do oddawanego głosu (na naszym profilu na LinkedIn zamieściliśmy najciekawsze z nich). Duże wrażenie robi również liczba osób nominowanych.

Tacy ludzie pracują w naszej firmie i pozostają do Państwa dyspozycji każdego dnia. Nasza kadra to same KSB-ściaki! New content item

Komunikaty prasowe

Additional Information