Części zamienne ważniejsze niż kiedykolwiek

Obecnie obowiązujące środki zwalczania koronawirusa mają wpływ na gospodarkę na całym świecie. W konsekwencji w zakładach produkcyjnych często brakuje pilnie potrzebnych części zamiennych i w takich nagłych wypadkach KSB służy wsparciem stosując proces inżynierii odtworzeniowej.

Specjaliści KSB SupremeServ wytwarzają również części do pomp, które są już niedostępne. Potrzebne są tylko wymiary oryginalnej części lub wzór do pomiaru 3D. Do rekonstrukcji zniszczonych lub zużytych elementów firma KSB wykorzystuje cyfrową metodę projektowania CAD. Inżynieria odtworzeniowa może być wykorzystywana także w przypadku pomp innych marek.

Ze względu na problemy z dostawami części zamiennych pracownicy utrzymania ruchu muszą ograniczać lub wstrzymywać produkcję w zakładach. Tym ważniejsze jest bezpieczne i niezawodne zaopatrzenie w części zamienne szczególnie kluczowych dla funkcjonowania państwa gałęzi gospodarki oraz podmiotów infrastruktury krytycznej, takich jak elektrownie, wodociągi, zakłady chemiczne czy rafinerie.

Koncern KSB dostarcza części zamienne do pomp i armatury na całym świecie za pośrednictwem zwartej sieci serwisowej. Krótkie terminy dostaw zapewniają szybkie ich dostarczenie do zakładów będących w potrzebie.
Pracownik obsługujący drukarkę 3D Wykonanie formy metodą druku 3D

Komunikaty prasowe

Zusätzliche Informationen