Budowa Centrum Serwisowego KSB SupremeServ w Lesznie

W tych trudnych czasach warto pamiętać, że każda burza ma swój koniec. Dlatego my w KSB Polska – adaptując swoje działania do nowych warunków i zachowując szczególne środki bezpieczeństwa – realizujemy nasze wcześniejsze plany. Budowa Centrum Serwisowego KSB SupremeServ w Lesznie pozostaje niezakłócona.

Inwestycja osiągnęła etap prac wykończeniowych. Trwają roboty instalacyjne w pomieszczeniach biurowych w zakresie hydrauliki, elektryki, klimatyzacji i wentylacji, montowane są sufity podwieszane i kładzione podłogi z płytek oraz wykładziny. W hali serwisowej zostały zainstalowane urządzenia dźwignicowe i wykonana posadzka betonowa, na którą aktualnie jest wykładana przemysłowa posadzka żywiczna.

Elewacja hali serwisowej została już ukończona a dla budynku biurowego  jest w trakcie realizacji. Na dachu biurowca trwa montaż central klimatyzacyjnych, a za chwilę pojawi się centrala wentylacyjna.

Duże zmiany zaszły także wokół budynku i hali serwisowej. Dobiegła końca budowa infrastruktury drogowej, tj. drogi dojazdowej, dziedzińca, parkingu oraz wjazdu drogowego.

Zbliżamy się już wielkimi krokami do finału. Mamy nadzieję, że do tego czasu świat będzie już wolny od koronawirusa.

New content item
Elewacja hali serwisowej została już ukończona
New content item
W hali serwisowej została wykonana posadzka betonowa
New content item
W hali serwisowej zostały zainstalowane urządzenia dźwignicowe
New content item
Na dachu biurowca trwa montaż central klimatyzacyjnych
New content item
Trwają roboty instalacyjne w pomieszczeniach biurowych w zakresie hydrauliki, elektryki, klimatyzacji i wentylacji, montowane są sufity podwieszane

Komunikaty prasowe

Zusätzliche Informationen