Ruszyła budowa nowego centrum serwisowego

Z przyjemnością informujemy, że 25 lipca 2019 r. KSB Polska sp. z o. o. podpisała umowę na budowę nowego Centrum Serwisowego Zachód na terenie strefy inwestycyjnej I.D.E.A. w Lesznie (woj. wielkopolskie). To z myślą o tej właśnie inwestycji zakupiono w zeszłym roku działkę o powierzchni ponad 4000m2 przy ul. Energetyków.

Generalnym wykonawcą robót budowlanych zostało wybrane Przedsiębiorstwo Budowlane AMBIT sp. z o. o. z siedzibą w Lesznie, które specjalizuje się w nowoczesnym budownictwie przemysłowym.

Podpisanie umowy odbyło się w siedzibie naszej firmy w Broniszach koło Warszawy. W imieniu inwestora podpis pod dokumentem złożył Prezes Zarządu Jacek Dziarmakowski, a generalnego wykonawcę reprezentował Wiceprezes Zarządu Pan Mariusz Stajer.

Założono, że realizacja inwestycji potrwa 8 miesięcy licząc od momentu wejścia generalnego wykonawcy na teren budowy, tj. od dn. 8 sierpnia 2019 wraz z uwzględnieniem czasu potrzebnego na uzyskanie pozwolenia na użytkowanie, przy czym nie później niż do dn. 14 kwietnia 2020 r. 

Projekt zakłada powstanie obiektu o łącznej powierzchni 1000m2, z czego 650m2 to część warsztatowa a pozostałe 350m2 to przestrzeń administracyjno-socjalna.

Zgodnie z strategią naszej firmy pragniemy poszerzyć naszą działalność serwisową i produkcyjną w Polsce Zachodniej, stąd pomysł budowy nowego Centrum Serwisowego w Lesznie.

KSB zamierza tam naprawiać i remontować pompy dla przemysłu, wody i ścieków oraz mieszadła i silniki elektryczne, a także przeprowadzać regeneracje z zastosowaniem powłok ceramicznych.

New content item
Na zdjęciu od lewej Prezes Zarządu firmy KSB Polska Sp. z o.o. Pan Jacek Dziarmakowski oraz Wiceprezes Zarządu Przedsiębiorstwa Budowlanego AMBIT sp. z o. o. Pan Mariusz Stajer
New content item
Wizualizacja nowego Centrum Serwisowego KSB Zachód

Komunikaty prasowe

Additional Information