Pracownicy KSB Polska na corocznym spotkaniu firmowym

W KSB Polska przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, aby nasi pracownicy, którzy są rozsiani po całym kraju, mogli z łatwością przypisać nazwisko do twarzy kolegi z pracy i dobrze się ze sobą dogadywali.

Jest to tym bardziej cenne w przypadku tak pożądanej współpracy między działami, w której likwidacja barier komunikacyjnych i skrócenie dystansu między ludźmi przynosi bardzo duże korzyści dla całej firmy.

Budowa zgranego zespołu, dbanie o dobrą atmosferę w pracy przy jednoczesnym docenieniu kapitału intelektualnego i doświadczenia naszych pracowników, z których wielu jest z nami niemal od samego początku, mają dla nas pierwszorzędne znaczenie. Nie zapominamy też o tych, którzy dołączyli do ekipy KSB Polska w ostatnich miesiącach. Im też należy umożliwić sprawną integrację ze wszystkimi pracownikami.

Doskonałą okazją do realizacji tych zadań jest coroczne spotkanie podsumowujące każdy bieżący rok działalności spółki.

Oto migawki z wyjazdowej imprezy firmowej zorganizowanej dla naszych pracowników w dniach 22-23 listopada 2019 w oddalonym od miejskiego zgiełku malowniczo położonym Hotelu Uroczysko Spa&Wellness koło Kielc.

Komunikaty prasowe

Additional Information