KSB Polska Sp. z o.o. gospodarzem 23-ego plenarnego zebrania Europejskiej Rady Zakładowej Grupy KSB

Tegoroczne, 23 już spotkanie Europejskiej Rady Zakładowej KSB odbyło się 11-12 września 2019 w Hotelu Warszawianka w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim. Tym razem to właśnie nasz oddział miał zaszczyt gościć przedstawicieli pracowników z różnych krajów europejskich, w których działa międzynarodowa firma taka jak KSB, oraz Członka Zarządu Spółki Pana Dra Stephana Timmermanna i Dyrektora działu HR Panią Martinę Szautner.

Europejska Rada Zakładowa (ERZ) jest organem przedstawicielskim pracowników grupy KSB i obecnie składa się z 14 delegatów z 11 krajów UE. Powołana w 1996 r. zgodnie z dyrektywą UE 94/45 / WE ma za cel zapewnić dialog pracowników z firmą macierzystą na szczeblu międzynarodowym. ERZ zbiera się na uzgodnionych corocznych spotkaniach, podczas których delegaci są informowani o nowych projektach i ewentualnych wyzwaniach stojących przed Spółką, które mają wpływ na sytuację pracowników pracowników. Podczas spotkań ERZ przedstawiciele są informowani i konsultowani przez centralne kierownictwo w ponadnarodowych sprawach budzących zainteresowanie pracowników firmy oraz poznają strategię zmian w przedsiębiorstwie.

Możemy z dumą podkreślić, że zarówno delegaci załóg jak i zarząd Spółki podchodzą do działalności ERZ z dużym zaangażowaniem i traktują coroczne spotkania plenarne jako doskonałą okazję nie tylko do wymiany poglądów, ale także wypracowywania wspólnych rozwiązań w kwestiach mających istotny wpływ na losy załogi.
New content item Uczestnicy 23-ego spotkania plenarnego zebrania Europejskiej Rady Zakładowej Grupy KSB

Komunikaty prasowe

Additional Information