Srebrny jubileusz firmy KSB Polska

Koncern KSB rozszerzył swoją działalność na teren Polski w roku 1993. Ze skromnych początków i małego biura w Alei Szucha w Warszawie firma KSB Pompy i Armatura sp. z o.o. rozrosła się do imponujących rozmiarów i zatrudnia obecnie ok. 100 osób w skali całego kraju. Tajemnicą naszego sukcesu jest duch współpracy panujący w naszej drużynie, który definiuje nie tylko relacje między pracownikami, ale również kontakty z naszymi kolegami w ramach sieci KSB.

Świętując naszą dwudziestą piątą rocznicę działalności skupiamy się więc przede wszystkim na zatrudnionych przez nas ludziach, którzy dołączając do nas na przestrzeni lat stali się uczestnikami tej niezwykłej przygody i z którymi mamy zaszczyt pracować po dziś dzień.

Z tego względu, jako część uroczystości jubileuszowych zorganizowanych dla uczczenia niezwykłego osiągnięcia, jakim niewątpliwie jest pozostawanie w czołówce na rynku pomp i armatury w Polsce przez ostatnie dwie i pół dekady, KSB Pompy i Armatura sp. z o.o. zorganizowała uroczystą galę będącą wyrazem wdzięczności dla swojej kadry pracowników.

Nasz srebrny jubileusz odbył się 19 października 2018 w hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym. Wszyscy uczestnicy mieli możliwość bliższego poznania tego miejsca i nasiąknięcia jego niezwykłą atmosferą podczas zorganizowanej przez nas wycieczki z przewodnikiem po miasteczku i jego okolicach. Ze względu na swoje malownicze położenie i bogatą historię, Kazimierz Dolny jest uważany za prawdziwą perłę architektury oraz atrakcyjne miejsce dla turystów.

Wybrana lokalizacja stanowiła idealną scenerię dla uroczystej kolacji, w której wzięło udział prawie 100 osób. Radość ze wspólnego sukcesu dzielili z nami również Pan Matthias Greschner - Dyrektor ds. Sprzedaży i Serwisu Region UE, Pan Dieter Woller –Dyrektor ds. Finansów Region UE, Pan Frank Aschenbach - Dyrektor Zarządzający KAGEMA Pumps, Pan Janos Schuck - Prezes Zarządu KSB Węgry oraz przedstawicielki naszych południowych sąsiadów Pani Iva Kasparova z KSB Czechy i Pani Diana Jancarova z KSB Słowacja. Było nam także niezmiernie miło gościć naszych starych przyjaciół, którzy byli obecni przy narodzinach firmy, tj. Pana Carla Wilhelma Schell-Lind, Pana Thomasa Kӧnig and Pana Heiko Boes.

Galę otworzyła mowa powitalna Prezesa Zarządu KSB Pompy i Armatura sp. z o.o. Pana Jacka Dziarmakowskiego, po której głos zabrał Pan Matthias Greschner. Ich przemówienia przybliżyły historię spółki w Polsce, jej sukcesy i plany na przyszłość.

Jednak przede wszystkim wieczór ten służył uhonorowaniu i wyrażeniu uznania, dla tych którzy na przestrzeni lat przyczyniali się do rozwoju naszej firmy, oddając jej swój czas, zaangażowanie i serce. Grupa 18 członków załogi otrzymała nagrody za staż pracy równy co najmniej 18 latom. Gratulacje i podziękowania za wkład w działalność spółki składał wyróżnionym Pan Jacek Dziarmakowski.

Okolicznościowy tort zakończył oficjalną część gali, po której DJ-ski duet Lucky Luks rozpoczął imprezę taneczną, na której goście bawili się do samego rana.

W imieniu Zarządu spółki dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli spędzić z nami ten wyjątkowy wieczór. Był to dla nas wielki zaszczyt i przyjemność gościć tak wiele bliskich nam osób. Pozdrawiamy serdecznie naszych przyjaciół i wszystkich, którzy dobrze nam życzą oraz zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wspaniałego spotkania.

New content item
Grupa 18 pracowników firmy KSB wyróżniona nagrodami za staż pracy równy co najmniej 18 latom
New content item
Prezes Zarządu Pan Jacek Dziarmakowski został wyróżniony dyplomem za 25 lat kierowania spółką KSB z zaangażowaniem i profesjonalizmem
New content item
Gala jubileuszowa firmy KSB odbyła się w hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym

Komunikaty prasowe

Additional Information