Nowa pompa w zabudowie typu inline dla budownictwa

Jako uzupełnienie istniejącego programu pomp w zabudowie typu inline koncern KSB wprowadza na rynek nowy typoszereg pomp Etaline L.  

Te małe pompy blokowe w zabudowie typu inline dostępne są w 12 wielkościach hydraulicznych. Zastosowano w nich silniki o mocy od 0,12 do 3 kW. Maksymalna wydajność wynosi 95 m3/h, a maksymalna wysokość podnoszenia 21 m.

Odlewany korpus i uszczelnienia mechaniczne dobrane są dla ciśnienia roboczego 10 bar. Do podłączenia króćców (ssawnego i tłocznego) stosuje się w zależności od wielkości pompy kołnierz lub gwint. Uszczelnienie korpusu zapewnia specjalny O-ring, również przy zmiennych warunkach pracy.

Standardowo stosuje się uszczelnienia mechaniczne przeznaczone do maks.
temperatury pracy 120 °C. Pompa dostępna jest w wielu wykonaniach materiałowych. W zależności od zastosowania i wielkości wirnik może być z żeliwa szarego, brązu lub polisulfonu.

Klienci mogą wybrać między regulowanym i nieregulowanym napędem z zamontowanym systemem regulacji prędkości obrotowej PumpDrive. Oprócz agregatów z trójfazowym silnikiem elektrycznym dostępne są silniki jednofazowe prądu zmiennego. Pompy można zabudować w instalacji pionowo lub poziomo.

New content item Nowe pompy w zabudowie typu inline typoszeregu Etaline L uzupełniają ofertę pomp blokowych KSB w zakresie pomp o niskich wydajnościach.

Komunikaty prasowe

Additional Information