KSB w Polsce - doskonała jakość produktów i niezawodne usługi serwisowe

Firma KSB Pompy i Armatura  rozpoczęła działalność na rynku polskim 7 grudnia 1993 roku, wprowadzając na rynek polski urządzenia wykorzystywane w technice instalacyjnej i wodno-ściekowej, przemyśle oraz energetyce.

Naszą ofertę cechuje szeroki wybór systemów: od domowych stacji uzdatniania wody deszczowej poprzez zaawansowane technicznie pompy aż do agregatów zasilających kotły w elektrowniach. Program armatury w różnorodnych wykonaniach, wielkościach i surowcach materiałowych pozwala na szeroki zakres zastosowań.

Naszą ofertę produkcji pomp i armatury KSB uzupełniają kompleksowe systemy hydrauliczne. Naszymi Klientami są między innymi zakłady komunalne i przemysłowe, które wyposażamy w instalacje hydrauliczne wraz z urządzeniami sterowniczymi. Eksperci KSB, rozwijają ogólnoświatową ofertę dostosowaną do potrzeb Klienta, wykonują inwestycje pod klucz oraz opracowywują projekty zacieśniające współpracę z naszymi zleceniodawcami.

Zakres produkcji obejmuje także bogatę ofertę usług serwisowych. Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści serwisowi są do Państwa dyspozycji, troszcząc się o bezawaryjne działanie przemysłowych i komunalnych urządzeń w maszynowniach.

Główna siedziba spółki znajduje się w Broniszach koło Warszawy.Posiadamy również oddziały w Krakowie i we Wrocławiu oraz przedstawicielstwa w całej Polsce.Nasze centra serwisowe zlokalizowane są w Broniszach koło Warszawy oraz Przyszowicach koło Gliwic. Serwis KSB ma również swoje oddziały w Tarnowie i Lesznie.

Additional Information