KSB w Polsce - doskonała jakość produktów i niezawodne usługi serwisowe

Firma KSB Polska rozpoczęła działalność na rynku polskim 7 grudnia 1993 roku, wprowadzając na rynek polski urządzenia wykorzystywane w technice instalacyjnej i wodno-ściekowej, przemyśle oraz energetyce.

Naszą ofertę cechuje szeroki wybór systemów: od domowych stacji uzdatniania wody deszczowej poprzez zaawansowane technicznie pompy aż do agregatów zasilających kotły w elektrowniach. Program armatury w różnorodnych wykonaniach, wielkościach i surowcach materiałowych pozwala na szeroki zakres zastosowań.

Ofertę produkcji pomp i armatury KSB uzupełniają kompleksowe systemy hydrauliczne. Naszymi Klientami są między innymi zakłady komunalne i przemysłowe, które wyposażamy w instalacje hydrauliczne wraz z urządzeniami sterowniczymi. Eksperci KSB rozwijają ogólnoświatową ofertę dostosowaną do potrzeb Klienta, wykonują inwestycje pod klucz oraz opracowują projekty zacieśniające współpracę z naszymi zleceniodawcami.

Zakres produkcji obejmuje także bogatą ofertę usług serwisowych. Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści serwisowi są do Państwa dyspozycji, troszcząc się o bezawaryjne działanie przemysłowych i komunalnych urządzeń w maszynowniach.

Główna siedziba spółki znajduje się w Broniszach koło Warszawy. Posiadamy także oddział w Krakowie oraz przedstawicielstwa w całej Polsce. Nasze centra serwisowe zlokalizowane są w Broniszach koło Warszawy, Przyszowicach koło Gliwic oraz w Lesznie. Serwis KSB ma również swój oddział w Tarnowie.

Additional Information