Uczniowie

Firma KSB Polska Sp. z o.o. nie prowadzi rekrutacji dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Rozpoczynamy!

Szkoła już prawie zakończona? Szukasz właściwej firmy aby z powodzeniem wkroczyć na rynek pracy?

Jeśli chcesz zacząć od sprawdzenia obszaru naszej działalności i zdobycia pierwszego doświadczenia, a następnie ubiegać się o stażu w KSB. Czy jesteś już pewien, że Twoja wymarzona praca to branża techniczna lub handlowa? Wszystkie aktualne ogłoszenia pracy znajdziesz w zakładce Oferty pracy.

Firma KSB chętnie pomoże Ci rozpocząć karierę.

Jesteś uczniem lub studentem i posiadasz ważną legitymację uczniowską lub aktualne świadectwo immatrykulacji. Masz co najmniej 16 lat – przy pracy na zmiany co najmniej 18 lat. Masz zainteresowania techniczne lub rzemieślnicze? U nas możesz nabrać doświadczenia w jednej z wiodących firm w branży.

Aktualne ogłoszenia pracy znajdują się tutaj.

Zakres działalności firmy KSB

Nasz świat pomp i armatury
W firmie KSB wszystko kręci się wokół pomp oraz armatury. Pompy są naszym głównym produktem. Ale różnią się one między sobą w obszarze ich zastosowania i transportu medium.
Przykładem jest transport wody. Czy to woda czysta czy ścieki? Czy to woda zimna czy gorąca? Czy ta woda musi być podniesiona na osiemdziesiąte piętro wieżowca? Czy też musi być przetransportowana z rzeki na pola? Dla każdego z tych zastosowań wobec pomp stawia się różne wymagania.
A jak jest z armaturą? Armatura to elementy sterujące, które wyznaczają kierunek w obrębie rur i instalacji technicznych. Oznacza to, że decydują one o tym, kiedy i dokąd media zostaną przetransportowane.
Nasi pracownicy na całym świecie pracują nad tym, aby nasze pompy i armatura mogły sprostać różnym wymaganiom. Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji na ten temat, to KSB jest w tym celu odpowiednim miejscem.
Więcej informacji na temat naszych produktów i usług znajdziesz tutaj.

Additional Information
Frankenthal - nowa stacja prób

Dlaczego KSB?

Firma z tradycjami i przyjazną atmosferą KSB jako międzynarodowy koncern, dba aby jego zespół tworzyli najlepsi, dobrze zmotywowani i zaangażowani w swoją pracę pracownicy.

Więcej to Dlaczego KSB?
KSB The Film_original

Koncern KSB - film

Dowiedz się, czego dokonują na całym świecie nasze pompy i armatura i jak przyczyniamy się do Państwa sukcesu wykorzystując nasze kompetencje i doświadczenie.