Studenci

Nasi przyszli pracownicy

Dla wielkich talentów nasze drzwi zawsze stoją otworem. Chciałbyś rozszerzyć swoje studia o cenną praktykę lub zrobić już pierwszy krok w kierunku rozpoczęcia kariery? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy do KSB!

Prace dyplomowe

Jesteś tuż przed ukończeniem studiów! Teraz czeka Cię napisanie pracy dyplomowej.

Jesteś jeszcze w trakcie poszukiwań firmy do odbycia praktyki dyplomowej z dziedziny budowy maszyn, automatyki i zarządzania produkcją? Jeśli tak, to KSB jest do tego odpowiednim miejscem!

Przy wsparciu wykwalifikowanych specjalistów i kadry kierowniczej uzupełnisz swoją teoretyczną koncepcję pracy dyplomowej o zagadnienia praktyczne. Dzięki temu z pewnością znajdziesz właściwe argumenty do tego, aby pomyślnie zaprezentować swoje wyniki i osiągnąć najlepsze oczekiwane rezultaty.

Pisanie pracy dyplomowej w KSB może posłużyć za punkt wyjścia i wielką szansę na rozpoczęcie kariery w naszej firmie. Zawsze cieszymy się z możliwości pozyskania kreatywnych i innowacyjnych ludzi, którzy przyczynią się do dalszego rozwoju naszego przedsiębiorstwa! 

Praktyki

Praktyka w KSB stwarza możliwość nawiązania kontaktów w ramach dziedziny Twoich zainteresowań. Tutaj uzyskasz doświadczenie, którego nie da się tak po prostu zdobyć w szkole. Współpraca z nami pomoże Ci zdobyć cenną wiedzę i wyróżnić się na tle innych na rynku pracy.

Podczas praktyki w KSB przez kilka miesięcy będziesz zgłębiał wiedzę w swojej ulubionej dziedzinie. Będziesz wykonywał zadania lub realizował drobne projekty. U boku będziesz miał zawsze doświadczonych ekspertów, którzy pomogą Ci w kwestiach merytorycznych. Oznacza to również, że będziesz uznawany za prawdziwego członka zespołu.

Oczekujemy od Ciebie tego, czego oczekujemy od każdego pracownika KSB: wysokiej motywacji, zorientowania na cel oraz radości z podejmowania coraz to nowych wyzwań w zespole. Warunkiem koniecznym do odbycia praktyki w KSB są studia na kierunkach: mechanika, budowa maszyn, inżynieria środowiska, inżynieria produkcji, logistyka i ekonomia.

Aktualne ogłoszenia pracy znajdują się tutaj.

Additional Information
Frankenthal - nowa stacja prób

Dlaczego KSB?

Firma z tradycjami i przyjazną atmosferą KSB jako międzynarodowy koncern, dba aby jego zespół tworzyli najlepsi, dobrze zmotywowani i zaangażowani w swoją pracę pracownicy.

Więcej to Dlaczego KSB?
KSB The Film_original

Koncern KSB - film

Dowiedz się, czego dokonują na całym świecie nasze pompy i armatura i jak przyczyniamy się do Państwa sukcesu wykorzystując nasze kompetencje i doświadczenie.