Dlaczego KSB?

Firma z tradycjami i przyjazną atmosferą
KSB jako międzynarodowy koncern, dba aby jego zespół tworzyli najlepsi, dobrze zmotywowani i zaangażowani w swoją pracę pracownicy. Nasza firma bezustannie dostosowuje się do zmiennych wymagań rynkowych koncentrując swoją uwagę na potrzebach i pełnej satysfakcji klienta. Wierzymy, że wszyscy pracownicy – niezależnie od szczebla czy stanowiska – przyczyniają się do sukcesów jakie osiągamy i to oni stanowią największą wartość firmy.

Wśród naszych pracowników cenimy innowacyjność, kreatywność, samodzielność i odwagę w podejmowaniu nowych wyzwań. Stawiamy na tych, którzy wytrwale dążą do celu i biorą odpowiedzialność za powierzone zadania. Jednocześnie, jako globalny koncern, wykorzystujemy doświadczenie i pomysły pracowników o zróżnicowanym pochodzeniu narodowościowym i kulturowym, co pozwala nam niejednokrotnie spojrzeć na bieżące zagadnienie z zupełnie innej perspektywy oraz znaleźć nieszablonowe rozwiązanie zaistniałego problemu.

Niezawodne produkty - które cieszą się doskonałą opinią na rynku - czynią z nas wiodącą firmę w branży pomp i armatury. Mimo globalnego zakresu działalności KSB zachowało przejrzystą strukturę i krótkie drogi komunikacji.

Otwarty sposób komunikacji
Nasze wartości, takie jak: zaufanie, rzetelność, odpowiedzialność, profesjonalizm, poszanowanie wartości, kształtują sposób pracy w KSB oraz kontakty z klientami i innymi partnerami. Dla każdego oznacza to: otwarty sposób komunikacji, uznanie osiągnięć i przekazanie informacji zwrotnej. Wcielając w życie nasze zasady dotyczące kierownictwa i współpracy postępujemy w sposób rzetelny, uczciwy i godny zaufania. Kolejnymi ważnymi dla nas cechami są: elastyczność, zdolność do bycia innowacyjnym, gotowość do nauki i konsekwentne wykorzystywanie wiedzy w praktyce.

Pomagamy w zachowaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym oferując elastyczne godziny pracy i profilaktykę zdrowotną. Nasz przedstawiciel załogi reprezentuje interesy pracowników. 

Rozwijaj swoje talenty
Dzięki oferowanym przez nas atrakcyjnym koncepcjom uczenia się, wynagrodzenia i podejścia do kierownictwa tworzymy długotrwałe perspektywy i osobiste wartości. Rozpoznamy Twoje talenty i pomożemy Ci je rozwinąć - niezależnie od tego, na jakim szczeblu drabiny kariery akurat się znajdujesz.

Odkryj swoją przyszłość w KSB - w firmie, która oferuje szanse!

Additional Information
KSB The Film_original

Koncern KSB - film

Dowiedz się, czego dokonują na całym świecie nasze pompy i armatura i jak przyczyniamy się do Państwa sukcesu wykorzystując nasze kompetencje i doświadczenie.