Serwisant (automatyk)

Miejsca pracy:

Leszno (woj. wielkopolskie),

Bronisze (woj. mazowieckie)

Wymagania:

  • Wiedzy z zakresu automatyki przemysłowej oraz elektromechaniki: falowniki, soft-starty, PLC
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
  • Chęci nauki i podnoszenia umiejętności zawodowych
  • Komunikatywności niezbędnej w kontaktach z klientami
  • Odpowiedzialności za podejmowane decyzje,
  • Umiejętności pracy w zespole oraz dyspozycyjności
  • Posiadania zdolności manualnych, analitycznego myślenia oraz praktycznego rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność obsługi komputera w stopniu ułatwiającym pracę – pakiet Office
  • Uprawnienia SEP minimum 1kV E
  • Podstawowa wiedza o pompach odśrodkowych oraz znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • Diagnostyka i naprawy układów zasilania, automatyki zabezpieczeń i sterowania agregatów pompowych
  • Przeglądy układów zasilająco-sterujących agregatów pompowych zainstalowanych na obiektach
  • Raportowanie wykonanych czynności
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Zaangażowanie w wykonywane prace

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w koncernie o światowym zasięgu;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny;
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Miłą atmosferę pracy

Kandydatów zainteresowanych ofertą i spełniających przedstawione wymagania prosimy o przesłanie CV na e-mail kariera@ksb.pl.

Zastrzegamy prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Wszystkie oferty pracy

Additional Information