Asystent w dziale logistyki i realizacji kontraktów

Miejsce pracy: Bronisze (woj. mazowieckie)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek logistyka), studenci V roku i absolwenci mile widziane
  • doświadczenie w pracy w dziale logistyki będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • umiejętność obsługi komputera, znajomość MS Office, znajomość SAP Business One będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i analitycznego myślenia
  • systematyczność, dokładność, sumienność, cierpliwość, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • wystawianie dokumentacji księgowej (dokumenty PZ, WZ, faktura VAT, faktura VAT zaliczkowa, faktura VAT korygująca)
  • wystawianie dokumentacji kontraktowej (instrukcje obsługi, karty gwarancyjne, deklaracje zgodności)
  • organizacja transportu zagranicznego
  • wysyłka towaru z magazynu
  • obsługa zamówień w fabrykach spółki przez portal klienta (e-sales)

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • umowę o pracę
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Kandydatów zainteresowanych ofertą i spełniających przedstawione wymagania prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: kariera@ksb.pl.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Wszystkie oferty pracy

Additional Information