Inżynier Sprzedaży / Doradca Techniczno-Handlowy

KSB Polska Sp. z o.o. należąca do międzynarodowego koncernu KSB będącego producentem pomp i armatury szuka pracowników do działów handlowo-inżynieryjnych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

(w zależności od predyspozycji Kandydatki/Kandydata)

Obszar działania: praca w terenie (region do uzgodnienia, max. 3 województwa) lub w siedzibie firmy w Broniszach (Warszawa), Przyszowicach (Gliwice), Krakowie i Lesznie

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowa maszyn, ochrona środowiska lub pokrewne
  • doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów technicznych
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność i zmysł organizacyjny
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • gotowość do częstych podróży służbowych (w zależności od profilu zatrudnienia)
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych
  • doradztwo techniczno-handlowe dla klientów firmy
  • dobór pomp i armatury
  • opracowywanie ofert
  • przygotowywanie prezentacji dla klientów

Oferujemy:

  • interesującą pracę w międzynarodowym środowisku
  • stabilne miejsce pracy (umowa o pracę na czas nieokreślony) w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwości rozwoju zawodowego, w tym szkolenia zagraniczne
  • atrakcyjne warunki finansowe (premie kwartalne i roczne)
  • pracę w miłej atmosferze
  • nowoczesne środowisko pracy
  • pakiet świadczeń pracowniczych (abonament medyczny, wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, dofinansowanie kart MultiSport itp.)

Kandydatów zainteresowanych ofertą i spełniających przedstawione wymagania prosimy o przesłanie CV na e-mail kariera@ksb.pl.

Zastrzegamy prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Wszystkie oferty pracy

Additional Information