Kariera w firmie KSB

KSB - Twój pracodawca
Ty też możesz zostać członkiem wielkiej rodziny entuzjastów inżynierii i technologii, których wyroby wprawiają w ruch ciecze na całym świecie. Przyjdź więc do nas i zdobądź doświadczenie, jakie posiada firma funkcjonująca już długo na rynku, która ceni tradycję, ale również cały czas patrzy w przyszłość.

Uczniowie

Uczniowie

Szkoła już prawie zakończona? Szukasz właściwej firmy, aby z powodzeniem wkroczyć na rynek pracy?

Więcej to Uczniowie
Studenten

Studenci

Nasze drzwi zawsze stoją otworem dla utalentowanych kandydatów. Czekamy na Ciebie bez względu na to, czy chcesz zdobyć cenne doświadczenie w pracy jednocześnie studiując, czy dopiero wkraczasz na rynek pracy.

Więcej to Studenci
Absolwenci przy tablicy

Absolwenci

Jesteś bliski ukończenia studiów na kierunku technicznym lub handlowym i posiadasz wysoką motywację do tego, by rzucić się w wir świata pracy? 

Więcej to Absolwenci
Berufserfahrene

Kariera zawodowa w KSB

Nie ma znaczenia, ile lat doświadczenia masz za sobą – zawsze jesteśmy zainteresowani profesjonalistami. Cenimy kompetentne osoby, które przyczyniają się do rozwoju naszej firmy.

Więcej to Osoby z doświadczeniem zawodowym
Additional Information
Frankenthal - nowa stacja prób

Dlaczego KSB?

Firma z tradycjami i przyjazną atmosferą KSB jako międzynarodowy koncern, dba aby jego zespół tworzyli najlepsi, dobrze zmotywowani i zaangażowani w swoją pracę pracownicy.

Więcej to Dlaczego KSB?
KSB The Film_original

Koncern KSB - film

Dowiedz się, czego dokonują na całym świecie nasze pompy i armatura i jak przyczyniamy się do Państwa sukcesu wykorzystując nasze kompetencje i doświadczenie.