Zīmoli un izstrādājumi, ko piedāvā KSB Latvijā

KSB jumta zīmols iekļauj vairākus zīmolus, kas reprezentē KSB grupas augstās kvalitātes izstrādājumus un pakalpojumus. KSB Latvijā piedāvā KSB kvalitātes zīmolus, uz kuriem klienti var pilnībā paļauties.

KSB grupas preču zīmes:

amri logo

AMRI puspagrieziena vārsti

Ar AMRI zīmolu uzņēmums KSB tirgo puspagrieziena vārstus, kas ražoti Larošelā (La Roche Chalais) (Francija), Burgosā (Burgos) (Spānija) un (Houston) Hjūstonā (ASV). Šos vārstus izmanto inženierkomunikāciju, rūpniecības, ūdens piegādes un elektroenerģijas ražošanas jomās. AMRI produkcija iekļauj pneimatiskos, hidrauliskos un elektriskos vārstu.

 

sisto logo

SISTO membrānas vārsti

Diafragmas vārsti, ko ražo Luksemburgas uzņēmums SISTO Armaturen S.A., nodrošina šķidrumu padeves noslēgšanu inženierkomunikāciju, rūpniecības, ūdens piegādes un elektroenerģijas ražošanas jomās. Ar SISTO zīmolu KSB piedāvā īpašus vārstus izmantošanai sterilās vidēs un biotehnoloģiju jomā.

MIL logo

MIL regulētājvārsti

MIL zīmols iekļauj regulētājvārstus, ko ražo Indijas uzņēmuma filiāle MIL Controls Ltd. MIL vārsti ir populāri Āzijas tirgū.

bombas itur logo

KSB ITUR sūkņi

Lielāko daļu Spānijas uzņēmuma KSB Itur Spain, S.A ražoto sūkņu izmanto inženierkomunikāciju, kuģniecības un rūpniecības jomās.

Kagema logo

KAGEMA sūkņi, sadales skapji un avārijas ģeneratori

Ar KAGEMA Industrieausrüstungen GmbH produkciju KSB piedāvā pilnu klāstu ugunsdzēsības vajadzībām paredzētu elektroenerģijas un dīzeļa sūkņu, sadales skapju un avārijas ģeneratoru.

Additional Information