Darbs KSB

Arī jūs varat kļūt par daļu no plašās inženieru un tehnoloģiju entuziastu ģimenes, kuras radītie izstrādājumi ļauj efektīvi plūst šķidrumiem visā pasaulē. Nāciet un pievienojieties uzņēmumam ar senu vēsturi, kas augstu vērtē tradīcijas, bet vienlaikus lūkojas nākotnē.

Lai gan mēs esam starptautisks uzņēmums, KSB ir skaidra organizatoriskā struktūra un efektīvas lēmumu pieņemšanas procedūras. Vienlaikus mēs esam pietiekami liels uzņēmums, lai piedāvātu pilnu pakalpojumu klāstu un globālam uzņēmumam raksturīgās interesantās iespējas ― vienalga, vai tā ir ražošana, tirdzniecība vai pakalpojumi, materiālu pārvaldība vai jebkura cita uzņēmējdarbības joma. Mēs uzņēmējdarbībā izmantojam ne tikai savu pieredzi, bet arī dažādu nāciju un kultūru sniegtās priekšrocības. Šīs globālās kultūras zināšanas ļauj mums efektīvi tikt galā ar ikdienas pienākumiem.

Mūsu panākumu pamatā ir iemaņu un tehniskā progresa sinerģija. Tā kā mēs ļaujam saviem darbiniekiem brīvi paust idejas un realizēt iemaņas, kā arī pilnveidot zināšanas, mūsu darbinieki strādā neatkarīgi un nodrošina augstākās kvalitātes darba rezultātus. Piedāvājot saistošas mācību, vadības un atlīdzības koncepcijas, mēs nodrošinām ilgtspējīgas attīstības un personīgās izaugsmes iespējas. Un mēs atbalstām darbiniekus ar dažādiem kursiem un darbsemināriem, ļaujot viņiem uzņemties vēl lielāku atbildību un paplašināt savu aktivitāšu loku.  

Additional Information

KSB Filma

Aizraujošā KSB pasaule.