Videi draudzīgi un efektīvi risinājumi ― KSB ir spēcīgs sadarbības partneris notekūdeņu inženiertehniskajiem risinājumiem

KSB sūkņi, vārsti un sistēmas ir pamata elementi atbildīgai notekūdeņu apstrādei. No notekūdeņu transportēšanas līdz attīrīšanai un likvidēšanai ― KSB izstrādājumus raksturo absolūta uzticamība.

KSB lielā pieredze notekūdeņu inženierpakalpojumu jomā nodrošina efektīvu rūpniecisko, municipālo un mājsaimniecības notekūdeņu transportēšanu. Atbildīga pieeja apkārtējai videi KSB ir tikpat svarīga, cik maksimāla efektivitāte, izstrādājumu un servisa kvalitāte. Uzskatāms apliecinājums tam ir KSB pārbaudītie notekūdeņu sūkņi, vārsti un sistēmas notekūdeņu attīrīšanai un izmantošanai biogāzes ražotnēs. KSB sūkņi, vārsti un sistēmas nodrošina arī plūdu kontroli.

DOTIES UZ PRODUKCIJAS KATALOGU

Pump_impellers_img

Sūkņa lāpstiņriteņi

Vislielākā efektivitāte, teicama darbība: KSB īpaši efektīvie sūkņa lāpstiņriteņi ir lieliski piemēroti visu veidu notekūdeņu transportēšanas darbiem. 

vairāk to KSB sūkņa lāpstiņriteņi optimālai notekūdeņu transportēšanai
Help_selection_software_img

Izvēles programmatūra Helps

Ar Helps izvēles programmatūru KSB piedāvā konsultantiem paredzētu rīku, kas ir īpaši pielāgots sauso un slapjo aku notekūdeņu sūkņu izvēlei.

vairāk to Izvēles programmatūra Helps ― uzticama notekūdeņu sūkņu izvēle
Additional Information
WW_segmentbroschuere

Download

We Chart a Responsible Course

Download3 MB