Maksimāla enerģijas taupība bez papildu izmaksām: Etaline ar PumpDrive Eco un KSB SuPremE® IE4* motoru

Apsteidzot laiku: apvienojot PumpMeter, jauno PumpDrive Eco un jauno Etaline līnijas sūkni, tiek iegūts īpaši efektīvs sūkņa komplekts. Novatoriskais KSB SuPremE® IE4* motors ietaupa vēl vairāk elektroenerģijas un ir pieejams bez papildu maksas salīdzinājumā ar līdz šim visbiežāk izmantotajiem IE2 motoriem.

KSB Etaline *IE4 saskaņā ar IEC/CD 60034-30 2. izd.

Etaline līnijas sūkņi ir lieliski piemēroti lietošanai apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmās. Parasti tie darbojas nepilnas slodzes diapazonā. KSB SuPremE® IE4* motor ir labākā izvēle šim slodzes profilam, jo arī šeit tas sasniedz maksimālo efektivitāti.

Ietaupiet līdz 30% elektroenerģijas izmaksu ― ar KSB SuPremE® IE4* motoru

Ja elektroenerģijas cena ir 20 centu/kWh, ikgadējie ietaupījumi vienam motoram ir 276 EUR. Veicot šo aprēķinu, netika ņemti vērā ietaupījumi, ko var sasniegt ar maināmu ātrumu darbību.

Efektivitātes salīdzinājums parametriem 7,5 kW, 3000 apgr./min., 50 Hz

(RAL standartam UZ105 „Blue Angel” cirkulācijas sūkņiem, 2007. gada februāra izdevums)

Caurplūdums [%]
100
75
50
25
Standarta IE2 motora efektivitāte [%]
88.1
85.2
77.5
39.2
KSB SuPreme® IE4* motora efektivitāte  [%]
92.1
91.2
87.8
63.2
Laiks [%]
6
15
35
44


KSB SuPremE® IE4* motors sasniedz maksimālo efektivitāti nepilnas slodzes izstrādājumu klāstā. Ar pilnu ātrumu un pilnu slodzi tā efektivitāte jau pārsniedz mūsdienās visizplatītāko IE2 motoru efektivitāti par 4%. Par ceturtdaļu palielinot ātrumu un par 25% caurplūdumu, šī priekšrocība var sasniegt pat 24%. Apskatot nepārtraukti darbināmu sūkņu komplektu tipiskas slodzes profilu, ietaupījumi salīdzinājumā ar maināmo ātrumu sūkni ar IE2 asinhrono motoru sasniedz 1380 kWh un 815 kg CO2 gadā.

Calculate your own potential savings – with the KSB SuPremE® app

Rīkojieties tagad, lai saņemtu IE4* efektivitāti par zemu IE2 cenu

Galvenie kritēriji, izvēloties motoru, ir maksimāla energoefektivitāte, maksimāla resursu efektivitāte un minimālas ieguldījumu izmaksas. Kamēr pēdējais kritērijs IE2 motoriem ir zems, motora energoefektivitāte vispār nav optimāla. Preisoffensive dreieck en KSB SuPremE®

Krietni priekšā laikam

KSB SuPremE® motora tehnoloģija ne tikai atbilst IE4* efektivitātes prasībām, tā jau pat pārsniedz likumiskās minimālās ErP noteikumu prasības, kas stājas spēkā 2017. gadā. Vācijas korporatīvā iniciatīva DENEFF ir piešķīrusi KSB energoefektivitātes balvu  Perpetuum 2014 par jaunās SuPremE motoru paaudzes izstrādāšanu. 

KSB SuPremE®IE4* motors (0,55―45 kW) papildina premium klases efektivitāti:

  • augstāka energoefektivitāte,
    ko nodrošina augstā motora efektivitāte, īpaši nepilnas slodzes diapazonā, apvienojumā ar no pieprasījuma atkarīgo „PumpDrive Eco” maināmo ātrumu sistēmas darbību;
  • Lielāki izmaksu ietaupījumi,
    jo IE4* motors nemaksā vairāk kā līdz šim visizplatītākais IE2 motors;
  • Augstāka resursu efektivitāte, pateicoties izcilam ekoloģiskajam līdzsvaram, ko nodrošina tehnoloģija bez magnēta

Ietaupiet līdz 70% elektroenerģijas izmaksu ar ātruma kontroli: Etaline sūknis ar KSB SuPremE® IE4* motoru un PumpDrive Eco

Sistēmas ar Etaline līnijas sūkni un KSB SuPremE® IE4* motor var kļūt vēl efektīvākas, lietojot Etaline ar maināmo ātrumu sistēmu. Tikai KSB SuPremE® IE4* motors jau padara sistēmu efektīvāku, ļaujot ietaupīt līdz 30% elektroenerģijas izmaksu. PumpDrive Eco  maināmo ātrumu sistēma palielinās efektivitāti vēl vairāk, nodrošinot kopējos elektroenerģijas izmaksu ietaupījumus līdz 70%. Tādējādi ar jauno PumpDrive Eco, Jūsu Etaline līnijas sūknis būs gan uzticams, gan īpaši efektīvs. Meklējiet pasaulē efektīvāko sūkņa bezmagnēta komplektu jau tagad!

Additional Information
FluidFuture Link

FluidFuture®

Energy: we spend all ours to save lots of yours. FluidFuture® analyses the system and identifies savings potential – for more energy efficiency and less costs. More information on FluidFuture®

More information on FluidFuture